Головна > Новини > У Харківській області було вручено медичне обладнання для дітей-діабетиків

У Харківській області було вручено медичне обладнання для дітей-діабетиків

 

 
 
У Харківській області в  рамках  акції "Серце до серця" протягом року було зібрано 22 тис. грн. для придбання медичного обладнання. Активну участь у проведенні заходу взяли представники влади Харківської області, працівники лікувально-профілактичних закладів, викладачі та студенти Харківського національного медичного університету.
 
8 листопада в Обласній дитячій клінічній лікарні голова Наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Єжи Конік передав інсулінову помпу для автоматичного введення інсуліну хворій на цукровий діабет дитині, та експрес-аналізатор глікірованого гемоглобіну і глюкози до ендокринного відділення ДП «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків».
 
У заході взяли участь заст. начальника Головного управління охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації Т.П. Єфіменко, проректор з науково-педагогічної роботи ХНМУ професор І.В. Летік, лікарі, волонтери та батьки хворих дітей.
 
Наостаннє грамотами Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» були відзначені волонтери: Вадим Дудник, Євген Соколов, Христина Потіхенська, Роберт Сурманідзе та Євген Журавльов.