Головна > Новини > У Києві звели «Містечко добрих сердець»

У Києві звели «Містечко добрих сердець»

У день фіналу IX Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» звели «Містечко добрих сердець». У зеленій зоні волонтери створювали святковий настрій для киян та запрошували долучитися до здолання проблем зору у дітей. Адже цього року благодійна акція проходила під гаслом «Я хочу бачити життя!» і спрямована на допомогу малечі з вадами зору.

Волонтери «Серце до серця» організували світле свято, для малечі та дорослих – «Містечко добрих сердець», де відбувались цікаві заходи:

  • перевірка зору та тест на рівень цукру у крові;
  • розвиваючі ігри, творчі майстерні, виставка фото-робіт, майстер-класи з йоги і сальси тощо;
  • благодійна фотосесія з українськими зірками.

Завдячуючи щирим серцям, вдалося створити феєрію неповторних вражень. Неможливо передати щирість посмішок на обличчях дітей. Відвідувачі «Містечка» з радістю приєднувались до святкування: пригощались солодощами, приймали участь в лотереї, малювали, гралися з дітьми, та сприяли збору коштів в фіналі благодійної акції «Я хочу бачити життя».

Євгенія Баранська, Голова правління, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця»: «Містечко добрих сердець» - це сімейне свято добра та благодійності. Ми привертаємо увагу до проблематики дитячого здоров`я через позитивні емоції. Наше завдання показати всім, що благодійником бути легко. А ще, це приємно і весело! Ми створюємо умови для добрих вчинків, щоб кожен зміг допомогти діткам побачити цей світ.»

Маргарита Кудлай, волонтер «Серце до серця», студентка: «Кожен з волонтерів у «Містечку» робить те, що він найкраще вміє: фотографує, малює, танцює і т. д., та при цьому ми запрошуємо всіх бажаючих долучитися до доброї справи, не оминувши благодійну скриньку. Я рада, що можу витратити частину своєї енергії і часу на благодійність та допомогу малечі.»

Як вже повідомлялося раніше, метою благодійної акціїї є допомога малечі з вадами зору, тож всі зібрані кошти буде витрачено на медичне обладнання в обласні дитячі лікарні.