Головна > Новини > У Миколаєві з'явилися перші в Україні таксисти-волонтери

У Миколаєві з'явилися перші в Україні таксисти-волонтери

 

Миколаївським таксистам вручили  атрибути волонтера - посвідчення (ідентифікатори) та скриньки для  благодійних внесків. Таксисти будуть, як і інші волонтери, розповідати своїм клієнтам про акцію та пропонувати зробити благодійний внесок.
 
Олександр - співвласник фірми-таксі розповів: «Кожна людина незалежно від свого соціального статусу має брати участь у благодійності, адже у всіх у нас є серце і душа, більшість таксистів поставилися позитивно до пропозиції допомогти дітям, отримали інструктаж та скриньки. Так що підготовка у них не гірша ніж у інших волонтерів».
 
Акція VIII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» проходить з 7 по 27 квітня, а фінал заплановано на 28 квітня, який буде проходити  на вул. Радянській з 11.00 до 21.00 за участю молодіжних, дитячих та студентських творчих колективів будинків творчості учнів районів м. Миколаєва, вищих навчальних закладів.
 
 Цього року благодійна акція збирає гроші для діагностування дітей з проблемами слуху, які при ранньому виявленні піддаються кращому лікуванню.