Головна > Новини > У Польщі пройшла найбільша благодійна акція року

У Польщі пройшла найбільша благодійна акція року

      НАМ Є ДО ЧОГО ПРАГНУТИ!!!!

 

 

13 січня в Польщі завершилась 21-ша щорічна благодійна акція "Wielkiej Orkiestry Swintecznej Pomocy" під гаслом "Для порятунку життя дітей та гідної медичної опіки осіб старшого віку". Її мета - збір коштів на закупівлю сучасного медичного обладнання для лікарень.

 

Масштабні фінали пройшли у всіх містах та містечках країни, де взяли участь 120 тисяч добровольців,  які представили різноманітні шоу та концерти в містах і селах на всій території Польщі. Слідуючи усталеним традиціям, емблеми фонду у формі сердець були роздані учасникам.

Уже  вдалося виручити 39,8 млн. злотих, що еквівалентно 9,6 млн. євро, на потреби дітей і пристарілих.

Онлайн акція проходитиме до першого березня, тоді фінальна сума, за прогнозами організаторів, досягне 12,2 млн. євро.

 

Дана акція є однією з найбільших у світі і в ній беруть участь кілька тисяч волонтерів, які збирають кошти на допомогу важкохворим дітям та людям похилого віку. Крім того, по всій країні були організовані благодійні концерти та інші заходи.

 

- " Wielkiа Orkiestra Swintecznej Pomocy" - це акція, яка проходить у Польщі в 21 раз, під час неї збирають кошти, перш за все на допомогу дітям. Це мобілізація всіх людей, які можуть допомогти з обладнанням госпітальних відділень. Ця акція, яка добре відома в Польщі. Фінал, який завжди проходить в другу неділю січня - це день, коли всі зусилля поєднуються.

 

У минулому році в ході акції вдалося зібрати понад 17 мільйонів доларів.

 

"Вперше збираємо кошти не виключно для дітей, але й для достойного медичного обслуговування осіб старшого віку", - заявив, відкриваючи акцію, один з її співзасновників - відомий польський журналіст і шоумен Єжи Овсяк.


 

Щороку організатори WOSP збирали кошти на закупівлю попередньо визначеного обладнання для дитячих клінік, які були використані за призначенням. Наприклад, у 2012 році було придбано обладнання для порятунку новонароджених, а в 2011-му - сучасне урологічне обладнання для дитячих клінік.

 

У нинішньому році організатори пішли далі: окрім закупівлі обладнання для вентиляції легенів у новонароджених, частина коштів буде виділена на придбання сучасних кардіомоніторів і ультрасонографії для обстеження осіб старшого віку.

 

Протягом 21-річної історії благодійної акції не зафіксовано жодних фактів нецільової витрати коштів, оскільки організатори самі закуповують обладнання для конкретних клінік по всій країні.