Головна > Новини > У Полтаві відбулась прес-конференція, присвячена старту VIII Благодійної акції "Серце до серця"

У Полтаві відбулась прес-конференція, присвячена старту VIII Благодійної акції "Серце до серця"

 

Цьогоріч Всеукраїнський благодійний Фонд «Серце до серця» буде збирати кошти на обладнання для лікування дітей з вадами слуху. Про це на прес-конференції у приміщенні ОКІА «Новини Полтавщини» розповів голова правління даного фонду Єжи Конік.

 

 Медична тематика щороку інша і обирається радою лікарів при Міністерстві охорони здоров’я України, разом з Правлінням Фонду. На 2013 рік обрано таку проблему як діти з вадами слуху.  Кошти будуть збиратися для закупівлі слухових апаратів та закупівлі обладнання у лікарню.

 

«Ця проблема актуальна, перша наша акція в Україні мала таку ж медичну тематику і зараз ми знову повернулися до неї, адже на 100 новонароджених дітей 2 – з вадами слуху. І якщо вчасно діагностувати і усунути проблеми слуху, то більшість дітей можна повністю вилікувати», – розповів Єжи Конік.

 

Про важливість такої проблеми говорив і лікар-отоларинголог Микола Заєць:

«У Полтаві є проблема зі слухопротезуванням, особливо найменших діток. Також невистачає  аудиометрів, за допомогою яких можна точно діагностувати перебіг захворувань вуха. У нашому регіоні 600 дітей з вадами слуху, 65 з яких потребує слухових апаратів. Також для ранньої діагностики новонароджених лор відділенню міської дитячої лікарні необхідний спеціальний пристій — ехоскринінг, який коштує значну суму».

 

Також Регіональний представник фонду у Полтаві Наталія Удовиченко звернула увагу на заходи благодійної акції.  Вона розповіла, що  основний збір коштів відбудеться 27 та 28 квітня. По місту будуть ходити волонтери зі спеціальними скриньками і посвідченнями, номери яких мають співпадати.

 

Ще планується провести супутні такі акції як  «карта велосипедиста», автопробіг, концерти за участі відомих зірок, благодійні ярмарки, де будуть представлені вироби вихованців позашкільних закладів. Серед них активну участь беруть представники Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання. Учасники цих клубів Тесленко Марія і Нікуліна Ірина презентували свої символічні роботи у формі серця очільникам благодійного фонду.

 

Варто зазначити, що Всеукраїнський благодійний Фонд «Серце до серця» своїм створенням у значній мірі завдячує польським меценатам, що перенесли добру традицію з сусідньої держави до України і активно її розвивають.

 

Джерело Новини Полтавщини