Головна > Новини > У Севастополі маленький Тимофій отримав інсулінову помпу

У Севастополі маленький Тимофій отримав інсулінову помпу

 

«Серце до серця» - всеукраїнська щорічна благодійна акція. Основна мета цієї акції полягає у зборі коштів на придбання медичного обладнання для лікування дітей, хворих на цукровий діабет.
 
Організатором акції на Всеукраїнському рівні є благодійний фонд «Серце до Серця», а в Севастополі координатор акції - громадська організація «Миротворець».
 
У нашому місті за весь час проведення акції зібрано понад 90 тисяч грн. на які закуплено медичне обладнання (офтальмоскоп Sigma 150 C-281.40.670, офтальмоскоп Beta-200С betaNТ З-261.27.420, шприцевий інфузійний насос SEP-10S). Завдяки цьому обладнанню вже сотні севастопольських дітей змогли і зможуть знайти здоровий зір і позбутися від шкідливих речовин в організмі.
 
У цьому році акція проходила з 14 квітня по 6 травня і була присвячена допомозі дітям хворим на цукровий діабет. І результатом акції «Серце до Серця» стало придбання медичного обладнання (інсулінової помпи).
 
19 жовтня в конференц-залі 5-ої міської лікарні відбувся захід присвячений передачі придбаного, на зібрані в ході акції кошти, медичного обладнання. У 2012 році в Севастополі було зібрано понад 31 тис. грн. І була придбана інсулінова помпа, яку передали шестирічному хлопчику Тимофія Стороженко. Тепер, завдяки нашій спільній діяльності Тимофій зможе вести повноцінне життя, вчитися і навіть займатися спортом.
 
 
Джерело: сайт ФК "Севастополь"

*