Головна > Новини > У Вінниці відбулась благодійна вечеря

У Вінниці відбулась благодійна вечеря

У Вінниці відбулось нагородження лауреатів конкурсу «Імена, яким довіряють» 2012 року.

Рівень довіри вінничан, до регіональних підприємств і брендів, сьомий рік поспіль визначає конкурс «Імена, яким довіряють». Основою вибору його лауреатів є соціологічне дослідження, підтверджене он-лайн голосуванням. Тому конкурс «Імена, яким довіряють» має репутацію неофіційного та незаангажованого рейтингу, який реально відображає популярність номінантів на регіональному ринку.

Приємним і радісним нововведенням конкурсу «Імена, яким довіряють» стало проведення в цьому році благодійної вечері, що стала продовженням церемонії нагородження лауреатів. На чаші терезів конкурсу «Імена, яким довіряють» були покладені успіх і милосердя - перемога, визнання і бажання допомогти стражденним.

Тому для керівників та найбільш успішних співробітників компаній-лауреатів конкурсу «Імена, яким довіряють» 2012 року благодійна вечеря стала  не тільки святом. Участь у вечері стала посильним внеском у допомогу дітям, які хворі на цукровий діабет в інсулінозалежній формі. На Благодійній вечері були зібрані кошти, які допоможуть цим дітям жити без болю і страху.

Половина вартості кожного вхідного квитка (250 грн.) надходила до благодійного фонду. Додаткові кошти були зібрані на невеликому аукціоні, де були представлені, в якості лотів, роботи декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва дітей, а також за рахунок пожертвувань.

 

Лот №1.  Дві іграшки ручної роботи - сестрички - Мей Лин (нефритова слива) та Ли Линг (гарний нефритовий дзвіночок) від Олександри Мілецької – майстрині, чиї твори представлені на виставках і галереях Києва, Москви, Санкт-Петербургу.

Кожна іграшка має паспорт.

Матеріал: текстиль, мережево, бісер (розшитий вручну), набивка: синтепух і скляний гранулят, 5 шпилькових закріплень, дата народження іграшок - 25.03.2012.

 Було продано за 900 грн. Щаслива власниця Гавришко Майя, директор хімчистки "Сніжинка".

 

 

 

Лот №2 Картина «У променях сонця», папір, акварель, 27,3×42 см. 

Виконала вихованець Київської дитячої Академії мистецтв – Щербак Діана, 14 років.

 Було продано за 1500 грн. Щасливий власник Молдаховський Сергій!!

 

Також організатори виготовили сертифікат, на якому залишили підписи усі бажаючі зробити благодійний внесок Фонду.

Щиро дякуємо за щедрість душі, милосердя та шляхетність представникам  компаній: 

Будівельний супермаркет «Епіцентр» (1000 грн)
 
Магазин жіночого одягу «Грандпрі» (1000 грн)
 
Стоматологічна клініка «Вінінтермед» (2000 грн)
 
Медична клініка «Оксфорд Медікал» (1000 грн)
 
Магазин годинників «Єврочас» (1000 грн)
 
Магазин виробів з хутра «Прінцесс» (5000 грн)
 
Салон краси «Роксолана»  (500 грн)

 

 Загальна сума зібраних в результаті  коштів склала  21095 гривень. Ці гроші передані на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», який відомий в Україні та за її межами своєю масштабністю і дієвою допомогою.

Благодійна вечеря у Вінниці стала хорошим прикладом і відмінною прем'єрою.

 

 

Нам особливо приємна співпраця  з конкурсом «Імена, яким довіряють», що  склалася завдяки його керівнику Юрію Меланішену.

Ініціатива приватної структури, конкурсу «Імена, яким довіряють», у благодійній допомозі Всеукраїнському благодійному фонду «Серце до серця» відбулася вперше. Фонд підтримують Міністерства охорони здоров'я і культури, а деякі підприємці надають підтримку у випадках, коли до них звертаються по допомогу. В даному випадку Фонд очікував значно скромніший фінансовий результат від благодійної вечері конкурсу «Імена, яким довіряють».

Такі благодійні вечори повинні проводитися по всій Україні. Успішні люди, як правило, не гуляють вдень по вулиці - коли ходять наші волонтери. Але ж це добрі й чуйні люди. Що і показав цей благодійний вечір.

Ще раз висловлюємо подяку організаторам заходу, усім учасникам і тим, хто долучився до благодійного аукціону.

 

 

 

 


Правління фонду «Серце до серця»