Головна > Новини > Україна вперше матиме власний карнавал!!!!!

Україна вперше матиме власний карнавал!!!!!

     «Карнавал людських сердець»  6-го травня пронесеться усією країною. Участь в  акції вже підтвердили  понад 60 тисяч волонтерів.  В рамках VІI акції     Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»  збиратимуть гроші на медичне обладнання для дітей, хворих на цукровий діабет.

 

     30 березня  2012р. о 15:00 в прес-центрі «Укрінформ» за адресою вул. Богдана Хмельницького, 8/16 відбудеться прес-конференція, яка присвячена початку I благодійной акції національного масштабу «Серце до серця». Акція проходитиме з 16 квітня по 6 травня.  

 

   Під час прес-конференції будуть анонсовані розважальні заходи, що пройдуть в рамках акції. 

   У прес-конференції візьмуть участь організатори акції, волонтери, лікарі, представники  Міністерства охорони здоров’я,  Посольства Республіки Польща   в Україні,   а також зірки української  естради  (Наталія Валевська,  Маша Собко, Андрій Кіше,  Олег Власов, Гурт «Бряц-Bend»).

   Під час прес-конференції журналісти матимуть змогу поспілкуватися із дітьми, які вже отримали інсулінові помпи від ВБФ «Серце до серця» під час минулорічної акції ( у 2011 році під час 6-ї акції ВБФ «Серце до серця» було зібрано 4 057 168,19 гривень і закуплено 140 інсулінових помп для дітей хворих на цукровий діабет та 6 систем постійного моніторингу рівня цукру у крові для 6 ендокринологічних центрів).

 

  Благодійний фонд «Серце до серця» співпрацює із Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством культури України,  Державним комітетом телебачення і радіомовлення України.