Головна > Новини > Українські Серця у Польщі

Українські Серця у Польщі

З 9 по 16 січня відбулась перша зустріч обласних представників, присвячена підготовці до чергової акції «Серце до серця» а також обговоренню та затвердженню плану діяльності фонду на 2013 рік. Вже стало доброю традицією  поєднувати робочі зустрічі обласних представників із приємним відпочинком. Цього разу наші зимові канікули ми провели у прекрасному курортному містечку Криніца, що у Польщі, проживали у старовинному готелі, розташованому у самому серці міста.

Традиційно у цей період там проходить фінал щорічної благодійної акції «Великий оркестр святкової допомоги», тому не гаючи жодної хвилини ми намагались перейняти якомога більше досвіду та нових ідей у наших побратимів, адже як ніде в світі тут уміють робити добро з радістю, легкістю та гарним настроєм.

Фінал 21-ї щорічної благодійної акції "Wielkiej Orkiestry Swintecznej Pomocy"  проходив під гаслом "Для порятунку життя дітей та гідної медичної опіки осіб старшого віку". Це вперше фонд звернув увагу громадськості на проблеми здоров’я людей похилого віку, на що отримав схвальні відгуки суспільства.

Чимало часу було присвячено саме підготовці та підвищенню знань і навиків обласних представників.

Відбулися тренінги на наступні теми:

  • Ознайомлення новачків з фондом.
  •  «Як презентувати себе та фонд».
  •  «Фандрайзинг у благодійній діяльності».
  • «Командоутворення та проведення ефективних переговорів».
  • Презентації акції кращих обласних представників.
  • Командні ігри.

Щодня на тренінгах та у спілкуванні ми дізнавались щось нове для себе, обмінювались досвідом, обговорювали ті проблемні питання, які виникали у кожного з нас під час підготовки та проведення акції в областях.

У результаті кожен привіз із собою море вражень і нових ідей. Ще більш здружившись, ми, натхненні і відпочилі беремось до нашої улюбленої справи і закликаємо усіх приєднуватись до нас!