Головна > Новини > "УНІКА" підтримує Акцію!

"УНІКА" підтримує Акцію!

Страхова компанія «UNIQA»приєдналася до акції «Я хочу бачити життя». Тепер користуючись страховими послугами, Ви можете вберегти не тільки себе, а і зір маленьких українців.

З 7 по 27 квітня у всіх відділеннях компанії розміщені скриньки «Серце до серця» та чекають на своїх благодійників.

Працівники компанії активно популяризують волонтерський рух в середині підприємства. Та своєю участю в благодійній акції, «УНІКА» робить величезний вклад в розвиток волонтерства в Україні.

Страхова компанія «УНІКА » - один з лідерів страхового ринку України, створена 10 лютого 1994 присутня у всіх секторах non - life страхування. Входить до складу UNIQA Insurance Group з 2006 року.
Компанія здійснює продажі більш 100 видів страхових послуг і має 30 ліцензій , виданих Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України . Страхова компанія «УНІКА» має розгалужену регіональну мережу продажів , яка налічує 26 регіональних дирекцій , а також понад 250 відділень і точок продажів.
UNIQA Insurance Group - один з лідерів страхового ринку Австрії і одна з провідних страхових груп у країнах Центральної та Східної Європи. Понад 22 тис. співробітників і страхових посередників Групи обслуговують близько 8,7 млн. клієнтів в 20 країнах Європи. Обсяг підписаних премій UNIQA Group в 2012 році склав 5,54 млрд. євро. UNIQA в Австрії є другою за величиною страховою групою, з часткою ринку близько 22 %. UNIQA Insurance Group представлена ​​в 20 країнах: Австрії, Албанії, Боснії і Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Італії, Косово, Ліхтенштейн, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини, Словенії, Швейцарії, Україні.

Ми щиро вдячні за прийняття благодійної естафети!