Головна > Новини > Усім миром. Черкащани зібрали 50 тисяч гривень для дітей, хворих на цукровий діабет

Усім миром. Черкащани зібрали 50 тисяч гривень для дітей, хворих на цукровий діабет

24 жовтня в Черкасах відбулась підсумкова прес-конференція акції "Серце до серця" та передача інсулінових помп.

 

Вже другий рік поспіль волонтери благодійного фонду «Серце до серця» допомагають дітям, хворим на цукровий діабет, купуючи для них інсулінові помпи. Адже недуга ця серед молоді, кажуть лікарі-ендокринологи, з кожним роком лише прогресує. Нині в області дітей, хворих на цукровий діабет, більше двох сотень.

Надія Нєстругіна, головний дитячий ендокринолог області: «Наша область завдяки роботі волонтерів назбирала 50 тисяч гривень. За них ми придбали 3 інсулінові помпи ».

Ніна Бабій, директор обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: «Ця акція відмінна від інших тим, що вона має адресну спрямованість. Ми вдячні тим, хто відгукнувся. Ці медприлади для дітей – життєва необхідність».

Інсулінові помпи, говорять медики, неабияк потрібні дітям-діабетикам. Бо вводити гормон деяким потрібно по 5 разів на добу. Помпа – один із найефективніших сучасних методів введення інсуліну. Вона дозволяє уникнути передозування речовиною, яке може призвести до гіпоглікемічної коми та смерті.

Така акція вкрай важлива, говорять її організатори, і радіють, що чимало черкащан виявились небайдужими.

У цьому році, завдяки волонтерам, у нашій області вдалося зібрати понад 52 тис. 690 грн. Найбільше коштів – 12 313, 07 грн. – зібрали волонтери  Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. На 2 місці – волонтери Золотоніського районного центру (10 035, 08 грн.). На 3 місці волонтери уманського районного центру (3 067,62 грн.). Цих грошей вистачило на закупівлю лише трьох інсулінових помп.

Світлана Губар, керівник центрального офісу ВБФ «Серце до серця»: «Можна було б отримати кращі результати. Завадив єврочемпіонат. Дуже важко було направляти волонтерів. Така ситуація по всій країні».

 Керівництво фонду висловлює щиру подяку усьому організаційному комітету акції «Серце до серця», обласному представнику Вікторії Різник, владним структурам Черкаської області, усім активістам та волонтерам акції за щедрість душі і небайдужість у серці, допомогу, підтримку та організацію акції «Серце до серця 2012».