Головна > Новини > Вдячність добрим серцям

Вдячність добрим серцям

Благодійна акція «Я хочу бачити життя» завершилась у Києві веселими та цікавими заходами. Безліч задоволених облич та слів подяки.

ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЄМО волонтерам «Серце до серця», які своїми силами, розумом та талантом створили благодійну казку. Їм вдалося привернути увагу тисяч людей, звернути їх до добрих вчинків і потішити результатом.

До організації «Містечка добрих сердець» охоче приєднались й спонсори, надавши подарунки для волонтерів та благодійників.

Ми ДУЖЕ ВДЯЧНІ за таку підтримку, яке не може бути недооціненою. Кожним кроком на зустріч добрій справі, Ви зміцнюєте платформу української благодійності!

Мережа оптик «Люксоптика» люб`язно долучилася до організації благодійної лотереї, надавши лоти: зручні, яскраві кофтинки для енергійних молодих людей.

Дітлахи, разом з волонтерами, пригощалися смачними йогуртами «Растишка», які постачає компанія «Данон».

Особливу феєрію свята вдалося відтворити за допомогою чарівних костюмів, в які переодягнулися волонтери.  Справжній казці в центрі міста посприяла «Інфанта-карнавал».

«Ваза» - супермаркет квітів і декору – надали оригінальні й красиві елементи для декорування інтер`єру, які швидко розійшлися в благодійному аукціоні.

ПАТ «Кредобанк» традиційно сприяли проведенню фіналу акції не лише в столиці, а і в кожному обласному центрі України. Спеціально для волонтерів «Серце до серця» були відкриті філії банку, щоб комфортно перерахувати зібрані кошти.

Добрі серця об`єднують всіх небайдужих у прагненні допомогти та змінити на краще нашу країну. Дякуємо Вам за неоціненну підтримку на шляху до здорового майбутнього української нації!

 Разом ми можемо все! Разом ми зможемо більше ніж все!