Головна > Новини > Вінниччина вдруге зібрала найбільше грошей для дітей-діабетиків

Вінниччина вдруге зібрала найбільше грошей для дітей-діабетиків

 

За підсумками проведеної цього року Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», Вінниччина вдруге зібрала найбільше грошей серед усіх областей України.

Вінницька область зібрала 663 315 грн., що майже на 130 тис.грн. більше, ніж у 2011 році.

 Про це йшлося на прес-конференції, що відбулась 22 жовтня у приміщенні  вінницької  облдержадміністрації, під час якої 35-ти дітям, хворим на цукровий діабет, було вручено автоматизовані інсулінові помпи.

 

Спільні зусилля влади, бізнесу, меценатства, небайдужих людей дали можливість 35-ти дітям повернутися до активного, повноцінного життя та утвердитись в суспільстві

.

Акцію завершено, усі зобов’язання виконано, але, нажаль, ще велика кількість людей та дітей залишаються зі своїми проблемами. Тому обласна влада спільно із небайдужими людьми намагатиметься прикладати максимум зусиль задля максимальної допомоги хворим дітям.

 

Під час заходу кращі волонтери вручили дітям, хворим на цукровий діабет інсулінові помпи.

 

Дякуючи усім небайдужим, хто прийняв участь у акції, заступник голови облавної державної адміністрації Любов Спірідонова зазначила, що зібрані кошти і кількість учасників акції підтверджують той факт, що в області живуть щирі та співчутливі люди, які є небайдужими до людської, а особливо дитячої біди.

 

На прес-конференції був присутній керуючий Вінницькою єпархією митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, який отримав від фонду «Золоте серце», адже духовенство та парафіяни Вінницької єпархії УПЦ  зробили найбільший в Україні благодійний внесок - 150 000 грн. Також  «Золоте Серце України» голова наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» вручив Єжи Конік заступнику голови облавної державної адміністрації. Також він подякував усім учасникам та організаторам і вручив подяки.

Від волонтерів, Голова Наглядової Ради Єжи Конік , передав скромні подарунки – картини намальовані дітьми.

 

Керівництво фонду «Серце до серця» ще раз висловлює найщиріші слова подяки всім учасникам акції у Вінницькій області, усім волонтерам, партнерам та спонсорам!!! Щиро дякуємо злагодженому та дружньому організаційному комітету, журналістам і усім активістам акції «Серце до серця». Ваша підтримка безцінна, адже саме ви принесли радість у сім’ї хворих дітей!

До зустрічі у Вінниці )

 

 

*

 

*