Головна > Новини > Волинь у трійці найщедріших благодійників України

Волинь у трійці найщедріших благодійників України

У Луцьку відбулася прес-конференція, присвячена Всеукраїнському благодійному фонду «Серце до серця».

Під час прес-конференції відбулося вручення медичного обладнання дітям, хворим на цукровий діабет.

Так, акція тривала від 16 квітня до 6 травня 2012 року і була найуспішніше проведена у місті Луцьку, Володимирі-Волинському та Ковелі.

Також високі досягнення продемонстрували Старовижівський та Луцький райони. Загальна сума зібраних коштів волонтерами становить 354 893, 20 гривні. Слід зазначити, що Волинська область цьогоріч –серед рекордсменів і посіла третє місце в Україні за сумами зібраних коштів.

Організаторами сьомої благодійної акції «Серце до серця» на Волині є регіональний штаб Фонду в області, громадські організації «Студентська Рада Волині», «Центр Ефективної Комунікації», «Ми плюс», Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Проведенню акції сприяли Волинська ОДА та Луцька міська рада. Акція у цьому році відбулася за підтримки різноманітних готелів, магазинів, торговельних центрів, аптек, кафе тощо. Головним спонсором акції «Серце до серця» на Волині став обласний благодійний фонд «Миколи Яручика». Організатори акції подякували благодійникам символічними подяками з написом «Золоте серце України 2012».

«Робіть добро, і воно ніколи не пройде мимо», – сказав депутат Луцької міської ради. За зібрані кошти фондом «Серце до Серця» придбано 18 автоматизованих інсулінових помп. Їх було вручено діткам, котрі хворіють на цукровий діабет. Регіональний представник Фонду у Волинській області Оксана Лойко розповіла, що у майбутньому благодійний фонд «Серце до серця» і надалі щорічно проводитиме акції для збору коштів для закупівлі медичного обладнання, аби рятувати життя і здоров’я дітей.

Голова наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Єжи Конік зауважив, що обладнання дорожчає з роком в рік, але він сподівається, що фонд збиратиме завдяки волонтерам більше і більше коштів для придбання медичного обладнання. У підсумку виходить, що кожен волонтер в середньому зібрав 236 гривень. На кожного волинянина припадало лишень 0,34 гривні. Мовляв, якщо кожен волинян кинув би по кілька гривень, то можна було зібрати мільйони для придбання інсулінових помп. Одна помпа вартує 24 тисячі гривень, але вдалося придбати за 18 тисяч 700 гривень.

Обласний дитячий ендокринолог Тетяна Черниш розповіла, що в Україні на цукровий діабет хворими є 8 тисяч дітей. 1000 нових випадків захворювання на цю страшну хворобу фіксується щорічно. В області – 145 дітей, котрі хворі на цю недугу. 21 дитина із захворюванням була у 2012 році виявлена вперше. В області щороку виявляють від 18 до 25 випадків захворювання на цукровий діабет у дітей. Найменшій дитині, яка хвора на цукровий діабет, – 1,2 роки. 

 

Джерело: Волинська Правда

 

*

 

*