Головна > Новини > Волонтери Запоріжжя вже готові до акції «Серце до серця»

Волонтери Запоріжжя вже готові до акції «Серце до серця»

 

З 7 по 28 квітня пройде Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»  під гаслом  «Почуй світ!». 500 волонтерів в Запоріжжі будуть збирати гроші для дітей, щоб забезпечити хворих малюків слуховими апаратами та дитячі лікарні необхідним діагностичним медичним обладнанням для виявлення вад слуху на ранніх стадіях.
Про необхідність придбання «нових вушок» для дітей і про перспективу розвитку благодійного руху в Запоріжжі на прес-конференції розповів голова правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Єжи Конік.
 
- Ми повинні допомогти дітям, які не чують з народження, дати їм шанс відчути себе нормальними, - зазначив Єжи Конік. - У нас є гідний досвід - у минулому році на боротьбу з цукровим діабетом ми зібрали в Україні чотири мільйони гривень. Зокрема, Запоріжжя зайняло шосте місце по збору коштів, запорожці солідно допомогли дітям. Я бачу, що молодь в Україні розвиває ідею волонтерського руху та прагнути допомагати - це дуже похвально.
 
Як розповіла на прес-конференції завідуюча відділенням отоларингологіі дитячої обласної лікарні Світлана Захарчук, за статистикою, на тисячу новонароджених народжується одна дитина з проблемами слуху та ще кілька малюків набувають подібні проблеми в перший рік життя. Виявити відхилення дуже складно, тому молодим батькам не зайве буде перевірити своїх чад, тому що той же слуховий апарат можна встановлювати тільки маленьким діткам - до трьох-чотирьох років.
 
- Ми не сподіваємося перевершити показники минулого року, наше головне завдання - допомогти дітям, - розповіла  координатор акції в Запорізькій області Оксана Левченко. - В акції візьме участь близько п'ятисот волонтерів, які ходитимуть зі скриньками  по вузам, різним підприємствам, міським святам і збирати гроші. Наприклад, наші постійні партнери в цій благодійній справі - фонд «Мазалов Тов», також вже допоміг і комбінат «Запоріжсталь», який надав приміщення в ДК металургів для проведення прес-конференції. Наш фірмовий значок - червоні сердечка, тому якщо побачите нас - не соромтесь і  допомагайте!