Головна > Новини > Враження волонтерів від Woodstock Ukraine

Враження волонтерів від Woodstock Ukraine

"Сміляночка" поспілкувалася з волонтерами і Володимир Педченко поділився враженнями про український рок фестиваль «Вудсток», який минулого тижня відбувся на узбережжі Чорного моря у с.Грибівка, Одеської області. 

Чим для вас цікавий український рок фестиваль? 

У першу чергу неперевершеною атмосферою свята, яку дарували нам виконавці музики протягом тижня. Вражали музичними стилями невідомі для мене гурти, які грають гідну музику. Фішкою фестивалю було те, що протягом тижня працювала Мала сцена, на якій відбиралися кращі гурти, і потім найкращі виступали на Великій сцені фестивалю, з 19 по 21 липня. Гідними виступати на одній сцені з хедлайнерами фестивалю публіка визнала 5VYMIR, EPOLETS, SCROODGE та ДМЦ. 

Також цей фестиваль подарував незабутні нові знайомствами з цікавими молодими людьми з різних куточків України . Можу сказати, що коло знайомства вийшло за межі України, ми потоваришували з поляками і дуже гарно знаходили спільну мову. Вони встановили намет у якому можна було отримати кваліфіковану медичну допомогу. Усі необхідні ліки вони привезли спеціально для обслуговування учасників та гостей українського фестивалю.

Це ваш перший досвід волонтерської діяльності у масштабних заходах?

Так. До цього я як фахівець із соціальної роботи брав участь лише у проведенні міських волонтерських акцій, де не було скупчення тисячного натовпу людей та й фізичного навантаження. І завдяки тому, що фестиваль в Україні започатковано у подяку волонтерам фонду «Серце до серця» я отримав таку можливість.

Як вам працювалося на фестивалі?
Не скажу , що було легко, адже фестиваль - це велика кількість людей, які бажають якісно відпочити, отримати нові знайомства, враження, емоції. Ми їм допомагали , підтримували їх і одночасно виконували ту роботу, яка дала можливість організаторам провести це свято на високому рівні і спільною працею створили максимально зручні умови для учасників і гостей. 

Організатори забезпечили нас спеціальними футболками, браслетами , які відрізняли нас від натовпу, І гарячим харчуванням. 

Що входило в обов’язки волонтера?

Волонтери забезпечували життєдіяльність усієї території фестивалю. Нам приходилося займатися благоустроєм , розповсюджувати флаєри, забезпечувати порядок, працювати в охороні, реєструвати відвідувачів і навіть давати поради. 

Що особисто вам дасть досвід такої діяльності?
Це безцінний досвід взаємодії з людьми, які відрізняються різними смаками, поглядами і навіть мовою. Є розуміння організації подібних заходів. Така форма діяльності виховує відповідальність і внутрішню дисципліну. Я вперше працював з трьох годинною перервою на сон за добу і не втрачав ентузіазму. І незабутнє відчуття патріотизму.

Що ви побажаєте майбутнім волонтерам?
Відкинути усі сумніви і приєднатися до волонтерського руху Сміли. Відкривайте для себе нові горизонти . «Школа волонтерів»

Смілянський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Готель Сміла , ІІ поверх, кім.№ 218 тел. 4-62-07

 
інформація з: http://info-smila.ck.ua/