Головна > Новини > Вручення інсулінових помп у Житомирі

Вручення інсулінових помп у Житомирі

 

22 жовтня у Житомирській обласній дитячій лікарні відбулась прес-конференція, присвячена підведенню підсумків акції "Серце до серця" у Житомирській області та врученню інсулінових помп діткам, хворим на цукровий діабет.

Житомирчани показали неймовірний результат -  в Житомирській області зібрали грошей утричі  більше, ніж минулого року - 112 668,95 грн, це на 88 279,95 більше ніж минулого року. На зібрані кошти для області було закуплено 6 інсулінових помп.

Діток із цукровим діабетом в області 175 і це  набагато більше ніж закуплених інсулінових помп, тож допомога дісталася, на жаль, не всім дітям, які її потребують. Власники помп були визначені методом жеребкування.

Загалом зустріч пройшла позитивно і піднесено, розчулені батьки висловлювали слова вдячності за подарунки, на які навіть і не сподівались.

               
Керівництво фонду «Серце до серця» ще раз висловлює найщиріші слова подяки усім учасникам акції у Житомирській  області, усім волонтерам, партнерам та спонсорам!!! Дякуємо за чудову роботу обласному представнику фонду "Серце до серця" Марині Поплавській за її роботу та витримку! Щиро дякуємо злагодженому та дружньому організаційному комітету, журналістам і усім активістам акції «Серце до серця». Ваша підтримка безцінна, адже саме ви принесли радість у сім’ї хворих дітей!

 

*