Головна > Новини > Вручено помпи дітям-діабетикам Кіровоградщини

Вручено помпи дітям-діабетикам Кіровоградщини

 

Іще п’ятеро маленьких кіровоградців, хворих на діабет, лікуватимуться за допомогою сучасних інсулінових помп, придбаних в рамках акції "Серце до серця", повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

 

В облдержадміністрації відбулася урочиста передача медичного обладнання – сучасних інсулінових помп діткам, хворим на цукровий діабет. Придбання вартісного обладнання - результат проведення в області у 2012 році Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця", під час якої зібрано понад 107 тисяч гривень. Це вже сьома за рахунком акція милосердя, до якої щорічно долучаються дитячі та професійні колективи, пересічні жителі області, небайдужі до проблем підростаючого покоління.

 

Як і торік, на прохання батьків дітей кошти у поточному році вирішено збирати для придбання інсулінових помп, які є невід’ємною і важливою складовою лікування цукрового діабету в дитячому віці. Адже надсучасний апарат дозволяє безперервно і дозовано вводити в організм інсулін короткої дії та уникнути неприємної для малечі процедури – ін’єкцій. Такий метод дозволяє чітко контролювати рівень глюкози в крові і попередити ускладення, що викликаються цукровим діабетом.

 

Співорганізатори акції – регіональний координатор акції Олександра Буряк та начальник управління у справах сім’ї та молоді ОДА Сергій Пастернак - подякували всім, хто долучився до збору коштів, і вручили п’ять комплектів з обладнанням хворим на діабет діткам.