Головна > Новини > WOODSTOCK ЖИВИЙ!

WOODSTOCK ЖИВИЙ!

    Не дивлячись на негоду, що унеможливила відкриття та проведення першого в Україні фестивалю під легендарною назвою ВУДСТОК – він все ж таки відбувся ;) Тих гостей та гуртів, що приїхали творити історичну подію ніщо не могло зупинити.

     

Грали просто у наметі, закутавшись у ковдри зігрівались вогнищами і насолоджувались атмосферою дружби та приязні.

 

Численна кількість гостей, що приїхали на фестиваль, пережили розчарування, негоду і холод, все ж не поспішали повертатись до своїх домівок.

 

- Хто захотів, той відкрив для себе Вудсток. – коментує гість фестивалю із Києва Кіріл Кидун:

 

          Приїхали на фест і гості із Польщі, Білорусії, Болгарії та Німеччини, для яких Вудсток не просто концерт а особлива атмосфера приязні, взаємної допомоги та підтримки, чудовий спосіб проведення  часу, нові друзі та незабутні враження.

 

Протягом трьох днів, коли розїхались навіть організатори, у наметах продовжувався «живий Вудсток», адже Вудсток – живий, просто  дехто не хотів знайти його в собі ! (Андрій Северюхін).

 

Шквальний вітер та негода, як виявилось,

розчарував далеко не всіх і навіть навпаки! 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кирил Кидун прокоментував погоду наступними словами:

 

  - Як    на мене , то кожен фестиваль має чимось відрізнятись від інших.. ніхто не думав за стільки часу (а це    більше місяця точно, коли визначалось місце проведення) , що буде така погода, але ж то не значить ,що воно там так цілий рік з дня у день...ну попало так, і що тепер?)

Мені особисто сподобалось, та ізюминка фестивалю - вітер, шквал, це крууууууто!!) якби від того тільки сцену не зносило і біотуалети не перекидувало ггг))

Це перше)

А друге, здається місцем для проведення організатори, а саме фонд від серця до серця, обирають в тій області, де зібрано найбільше благодійних коштів...ще б пару тисяч грн.. і фестиваль міг би бути в Одеській області))

Але ніхто не застрахований і там міг би бути тайфун.. або цунамі.. або виверження вулкану.. чи смерч.. аха )

Тобто, що хотів сказати, було все круто!!!)

От просто люди в нас дурні, більшості я так зрозумів головне не сама атмосфера фестивалю, а на Вудстоці вона була однією з найкращих цього року серед фестивалів в Україні, а просто стояти під сценою і слухати улюблений або просто розпіарений гурт, лишаючи свій розвиток на тому самому місці, а не відкриваючи для себе щось нове)))

Ну що вже поробиш… таке)

Чекаю з нетерпінням на Вудсток 2013 )))))))