Головна > Новини > "Woodstock Україна 2013"

"Woodstock Україна 2013"

З 16 по 21 липня у с. Грибівка відбувся фестиваль «Woodstock Україна 2013», фестиваль моря, музики та любові!!!

З 16 по 18 липня на фестивалі працювала Мала сцена, на якій відбиралися кращі гурти, що мали можливість виступити на Великій сцені фестивалю, з 19 по 21 липня. Гідними переможцями були: 5VYMIR, EPOLETS, SCROODGE та ДМЦ.

Велика сцена щодня дивувала слухачів, чимось новим, відривним та якісним!

Хочеться подякувати усім гуртам, що приймали участь у цьогорічному фестивалі! Без вас він не був би цілісним, таким живим і запам’ятовуючим, яким він залишився у серцях наших волонтерів та всіх відвідувачів.

Даний фестиваль був повністю безкоштовним та благодійним, мета якого – вдячність волонтерам за важку працю під час цьогорічної акції «Серце до серця 2013», організатори хотіли подарувати заряд хорошої музики і познайомити багатьох нових людей з діяльністю нашого Фонду!

Фестиваль закінчився!...але літо продовжується, ви ще так багато можете встигнути, не втрачайте час!

Дякуємо кожному волонтерові, який допомагав в організації цього свята, кожній музичній групі, яка дарувала свою музику, нашому ведучому Олегу Власову та всім співорганізаторам і партнерам заходу!

У багатьох з нас залишаться приємні спогади літа саме завдяки фестивалю «Woodstock Україна 2013»!!!

Нагадаємо, що вже зовсім скоро відбудеться Польський Вудсток, з 1 по 3 серпня, справжній РОК чекає на вас! Запрошуємо поїхати з нами!