Головна > Новини > WOODSTOCK Україна 2014

WOODSTOCK Україна 2014

Ну що ж, друзі, ми свою обіцянку стримали! Те, про що ви чули, і на що так давно чекали: WOODSTOCK Україна 2014 у липні!

Зважаємо на кращі закордонні традиції та й свого не цураємось!

Як відомо, волонтери "Серце до серця" - найкращі волонтери! Ми їх цінуємо, шануємо і робимо все можливе, щоб подякувати за відданість добрим справам. Тож, продовжуємо традицію благодійного фестивалю Woodstock Україна! 

Будемо раді бачити сердечних волонтерів, та всіх, хто має зерно добра у своєму серці і хороший музичний смак :)

Другий рік поспіль легендарний фест зустрічає українців: розширюємо свої музичні кордони і зустрічаємо музикантів звідусіль!

 

Місце зустрічі: Свірзький замок, Перемишлянський район, Львівська область

Дата: 8-12 липня 2014 року

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

ВСІМ WOODSTOCK!


Переглянути Без імені на карті більшого розміру

 

Давайте, любі, об`єднуємось навколо хорошої музики і витрачаємо сили на добрі емоції!

Буде круто!

 

Історична довідка фестивалю :

Традиція проведення фестивалю Woodstock  має ідейне коріння у найпершому фестивалі «Woodstock Music & Art Fair», який відбувся у серпні 1969 року на фермі у сільській місцевості Бетел штату Нью-Йорк у США. Це не тільки надзвичайна в історії рок-подія, але й символ культурної епохи пацифістичних рухів 1960-их років. Фестиваль отримав назву «Woodstock», адже організатори збиралися провести подію в місті Вудсток, проте там не знайшли достатньо великої площі. З`явившись на світ вперше,  «Woodstock» зібрав аншлаг: замість очікуваних 200 000 глядачів, фестиваль відвідало приблизно 500 000 людей.

«The Who», Janis Joplin, Jimi Hendrix, Carlos Santana, «Jafferson Airplane» – зірки-легенди, які виступили на Woodstock’у. Вдячні слухачі тримали виконавців на сцені до ранку.

У 1995 році для волонтерів польської акції «Великий Оркестр Святкової допомоги» (фундація «WOSP») було організовано перший польський фестиваль під назвою «Зупинка Woodstock» («Przystanek Woodstock»).

Діяльність фонду «WOSP» під керівництвом Єжи Овсяка присвячена збору коштів для допомоги дітям-інвалідам і сиротам, а також спрямована на  розвиток волонтерського руху. Фестиваль є великою подякою волонтерам за їхню роботу впродовж року. Щороку в події беруть участь близько 30 музичних гуртів, почесними гостями фестивалю були «Guano Apes», «Papa Roach», «The Prodigy», «The Stranglers», «Korpiklaani», «Clawfinger» та багато інших. У 2011 році польський «Woodstock» відвідало близько 700 000 людей. Організатори позиціонують польський «Woodstock» як «найбільший у Європі фестиваль на відкритому повітрі».