Головна > Новини > WOSP збирає кошти для українців, що постраждали на Майдані

WOSP збирає кошти для українців, що постраждали на Майдані

Підсумок 22 благодійної акції Великого Оркестру Святкової Допомоги трансформувався у збір коштів для українців, що постраждали внаслідок збройних конфліктів.

У п'ятницю, 7 березня у Варшаві поляки заграли на честь українців! Було організовано концерт за участі відомих польських рок-зірок. Підсумковий концерт 22 фіналу проходив під гаслом допомоги українцям, а саме: волонтери збирали кошти  для українців, що отримали поранення у сутичках під час революції та наразі  перебувають у польській лікарні м. Познань. 

Волонтери WOSP (пол. скор.: Великий Оркестр Святкової допомоги) у цей день ходили із скриньками, в які збирали кошти. Музиканти грали в підтримку українцям та закликали поляків до небайдужості та братства країн!

На події була присутньою українська команда «Серце до серця». Євгенія Баранська, Голова правління, виступила з головної сцени зі словами вдячності до активної молоді, що своїми зусиллями постійно роблять величезний вклад в розвиток польської нації, а сьогодні роблять це і для українців.

Євгенія Баранська, Голова правління ВБФ «Серце до серця»: "Для мене велика честь продовжувати ідею акції WOSP в Україні та використовувати польський досвід у благодійності задля розвитку  України. Саме сьогодні ми як ніколи відчуваємо підтримку та турботу поляків до українців, це дійсно братські відносини! Щиро дякую Юреку Овщаку - засновнику WOSP  та всім волонтерам Польщі, які своїм власним прикладом надихають українську молодь діяти  та єднатися заради здорового майбутнього своєї країни."

Разом з тим, представники "Серце до Серця" завітали до центрального штабу Великого Оркестру Святкової Допомоги, де поспілкувалися з організаторами дійства та зарядилися позитивною, «святковою» енергетикою.

Тетяна Дрончак, регіональний представник ВБФ «Серце до серця» у Вінницькій області: "Це було неперевершено! Отримані  емоції стануть рушійною силою для організації яскравої та дратвової акції «Серце до серця» в 2014 році на території України. Я хочу, щоб Україна зібрала в 10 разів більше грошей за наступну акцію!"

Яна Сидор, регіональний представник ВБФ «Серце до серця» у Закарпатті: Я вірю, що українська молодь не менше активна ніж польська і разом ми зможемо зробити великий вклад в Україну, зараз енергія молоді потрібна як ніколи раніше... Саме зараз! Бо як не ми, то хто?"