Головна > Новини > Завдяки акції «Серце до серця» двоє буковинських діток отримали інсулінові помпи

Завдяки акції «Серце до серця» двоє буковинських діток отримали інсулінові помпи

В області підбили підсумки VII щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» з допомоги дітям, хворим на цукровий діабет. До підсумування долучилися голова наглядової ради фонду Єжи Конік, координатор фонду в Чернівецькій області Віталій Смандич, заступник начальника Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту облдержадміністрації Марія Поліщук тощо.

Тривала акція з 16 квітня по 6 травня.  Протягом цього часу на Буковині проводилися різноманітні заходи. Зокрема, у рамках акції відбулася виставка творчих робіт буковинських студентів у виставочному центрі будинку Чернівецької міської ради «Галерея ратуші». Експонували картини й фотороботи студентів Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, медичного коледжу «Монада», Чернівецького училища мистецтв ім. С. Воробкевича тощо. Загалом молоді митці презентували близько ста робіт. Щоб долучити до акції більше людей, студенти  Чернівецького політехнічного коледжу спільно з Студентським Парламентом Буковини провели вуличний концерт й майстер-клас з прикладних ремесел на Центральній площі міста. У рамках акції пройшов й футбольний матч. Вперше в історії фонду відбувався Інтернет-аукціон, де Чернівецька область була представлена туром річкою Черемош, проживанням та поїздкою на всюдиході в «Мигово», іграшками ручної роботи чернівецьких майстринь і символом акції – вишитим серцем.    

 

Крім молоді та волонтерів до благодійного дійства долучилися Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА, управління культури, Департамент охорони здоров’я та цивільного захисту Чернівецької ОДА, служба у справах дітей облдержадміністрації, представники жіночого клубу «Успішна чернівчанка», «Пласт НСОУ Станиця Чернівці» тощо.

Спільними зусиллями в Чернівецькій області вдалося зібрати 44 тис. 869 грн. Це – вдвічі більше, ніж зібрали минулого року. За ці благодійні пожертви буковинців закупили дві інсулінові помпи для дітей-діабетиків. Один з пристроїв одразу вручили Світлані Панцир, матері шестирічного Костянтина.

Джерело:  ГУОЗ Чернівецької ОДА