Головна > Новини > Завдяки небайдужим миколаївцям ще вісім дітей, хворих на діабет, отримали інсулінові помпи

Завдяки небайдужим миколаївцям ще вісім дітей, хворих на діабет, отримали інсулінові помпи

 

 
В Миколаївській обласній дитячій лікарні 23 жовтня були підведені підсумки Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», в ході якої вже 7 років поспіль збирають гроші для покупки медичного обладнання, необхідного дітям.
 
Так, з 16 квітня по 6 травня цього року миколаївські волонтери збирали кошти на закупівлю інсулінових помп - пристроїв дозування, які щохвилини вводять інсулін у необхідній кількості. На сьогоднішній день в Миколаївській області 23 дитини мають такі пристрої.
 
За результатами акції по області було зібрано  151 000 715 гривень 56 копійок. Всі кошти були витрачені на закупівлю 8 помп, які дадуть можливість повноцінно жити ще вісьмом діткам.
 
На підбитті підсумків акції крім координаторів прийшли також начальник управління у справах сім'ї та молоді Миколаївської ОДА Микола Жук та заступник міського голови Маргарита Сапожнікова.
 
На диспансерному обліку у лікаря-ендокринолога дитячої обласної лікарні зараз перебуває 175 діток. Щорічно орієнтовно 30 дітям вперше ставлять діагноз - цукровий діабет. Забезпечення лікування дітей, хворих на цукровий діабет, здійснюється за рахунок централізованих поставок інсуліну, витратних матеріалів та глюкометрів.
 
Джерело «Новости N»