Головна > Новини > Здорові діти, щасливі батьки

Здорові діти, щасливі батьки

 

 

Сьогодні в Україні налічується близько 8 тисяч дітей, хворих на цукровий діабет, які отримують лікування інсуліном. Про це сьогодні, під час зустрічі з батьками та дітьми, останні є інсулінозалежними, на передачі інсулінових помп  у Міському ендокринологічному центрі (м.Києва) сказала Голова Фонду «Діабетик» Наталія Власенко.

 

"Щороку кількість інсулінозалежних дітей збільшується. Особливо швидкими темпами збільшується кількість дітей найменшого віку. Приблизно на 60% збільшилася за останні 10 років кількість дітей від 0-6 років. У середньому на 10-12% щороку збільшується кількість дітей підліткового віку", - сказала вона.

За словами Наталії Власенко, сьогодні всі діти забезпечені інсуліном та шприц ручками, але в інших європейських країнах вже віднедавна діти успішно практикують інсулінові помпи, які зручніші у використанні. На жаль, бюджет МОЗ України не передбачає витрати на закупівлю такого необхідного і важливого для повноцінного життя інсулінозалежних дітей та підлітків, як інсулінова помпа.

 

Саме завдяки роботі ВБФ «Серце до серця» сьогодні 17 жовтня, шестеро дітей м. Києва змогли отримати безкоштовно інсулінові помпи, які фонд придбав на зібрані волонтерами під час VII акції кошти. Також Міського ендокринологічному центру було вручено прилад для безкоштовного вимірювання глікерованого гемоглобіну крові.

 

«Наші діти, мають повноцінно радіти життю, бачити всі його барви, але коли до мого кабінету заходять батьки, з надією в очах, щоб я хоч якось змогла полегшити той біль їх дітей, через який вони проходять кожного дня, то тепер, я, завдяки фонду, маю надію на те, що наша держава зверне більше уваги на проблему цукрового діабету, і  в подальшому буде надавати кошти, якщо не на обладнання, то хоча б  на витратні матеріали до медичного обладнання. І мені приємно, що фонд «Серце до серця» займається тим, що дарує дітям Укр

аїни найцінніше – турботу про їх життєвий скарб – їхнє здоров’я», - сказала вона.

На зустрічі, серед запрошених гостей був присутній один із спонсорів фонду «Серце до серця» Хамзех Камаль, Заступник директора по зовнішнім зв’язкам компанії «Автолюкс» - за його словами – він давно працює з фондом, допомагає безкоштовно перевозити у різні куточки України посилки для обласних штабів. Ця проблема – здоров’я дітей,  має об’єднувати, гуртувати людей у двигун, який має працювати до тих пір, поки усі діти України, навіть і без підтримки держави, не будуть відчувати якісного життя, без думок про хвороби. «Мені б хотілося, щоб більше долучалося до фонду тих, хто може надавати фонду будь - яку допомогу.»

 Людина повинна знати,  як допомогти собі самій у хворобі, пам’ятаючи, що здоров'я є найбільшим багатством людини. (Гіппократ)

Інсулінові помпи зручні у користуванні і  дають можливість дитині, не використовуючи  шприц ручку та не потребуючи втручання лікаря, допомагати  собі у хворобі за допомогою помпи.

Коли здорові діти – щасливі батьки, тож бажаємо, щоб життя тих 6 діток, які сьогодні отримали помпи стало щасливіше і більш повноцінне ніж було до сьогодні. Міцного усім здоров’я!

 

Фотозвіт