Головна > Новини > Зроби свій внесок онлайн!

Зроби свій внесок онлайн!

Простий і надійний спосіб долучитися до благодійності - зробити внесок онлайн

 

Детальна інформація для здійснення благодійного внеску онлайн:

Для оплати послуги за допомогою Всеукраїнського сервісу прийому платежів iPay.ua Вам потрібно:

Крок 1

Перейти на сторінку оплати на сайті www.ipay.ua (посилання на сторінку оплати iPay.ua)

Крок 2
Заповнити необхідні поля - ввести «Номер договору» (номер телефону, ім'я користувача, логін, платіжний код і т.д. в залежності від конкретного найменування поля) і суму оплати. Після цього натисніть «Оплатити»

Крок 3
ОБОВ'ЯЗКОВО перевірте правильність введених даних.
На наступній сторінці необхідно ввести карткові дані: 16-значний номер картки (на лицьовій стороні картки, термін її дії та СVV-код – (три цифри на звороті карти).


Потім натисніть кнопку «Продовжити»

КРОК 4
Після успішної оплати Вам запропонують отримати на електронну пошту або роздрукувати квитанцію. Вона є підтвердженням Вашої оплати. Сума платежу буде перерахована на рахунок, оплачуваної послуги протягом 10 хвилин.
У разі відмови здійснення платежу з боку банку Ви можете повторити цю операцію ще раз або дізнатися про причину відмови у контакт-центрі банку, який видав Вам платіжну карту. Причинами відмови здійснення платежу можуть бути:

 

·                                 недостатня сума коштів, для оплати послуги (необхідно використати іншу картку);

·                                 встановлено заборону на оплату послуг в Інтернеті (необхідно звернутися у службу підтримки, щоб відмінити заборону);

·                                 помилка введення даних (необхідно перевірити правильність вводу даних) і т.д.
 

З усіх питань, пов'язаних з використанням Всеукраїнського сервісу по прийому платежів в Інтернеті iPay.ua, Ви можете звернутися в службу технічної підтримки користувачів сервісу по телефону:
час роботи з 9:00 по 18:00 пн-пт, сб-нд вихідний
Тел. 044 502-50-76 Київ
098 606-05-91 Київстар
095 724-59-78 МТС
093 106-97-68 Life :)
E-mail: support@ipay.ua
Skype: ipay.ua

Політика безпеки і конфіденційності
iPay.ua забезпечує Вашу безпеку, застосовуючи наступні технології:
SSL. За допомогою протоколу Secure Sockets Layer (SSL) iPay.ua автоматично кодує вашу конфіденційну інформацію на шляху від вашого комп'ютера до сервера iPay.ua.
ISO. Зберігання та обробка конфіденційної інформації клієнтів здійснюються з урахуванням вимог міжнародних стандартів: інформаційної безпеки ISO / IEC 27001:2005, ISO / IEC 27002:2005, ISO / IEC 27005:2008, забезпечення управління інформаційними сервісами ISO 20000, управління якістю ISO 9001:2000.
PCI DSS. Безпека даних власників платіжних карток реалізовується відповідно до вимог міжнародного стандарту безпеки Payment Card Industry Data Security Standart (PCI DSS).
Visa і MasterCard. Усі оплати з використанням банківських карток Visa і MasterCard здійснюються з урахуванням заходів безпеки міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard.
 

iPay.ua- Всеукраїнський сервіс з прийому платежів в Інтернеті. На сервісі iPay.ua можна цілодобово здійснювати безпечну оплату товарів та послуг в мережі Інтернет, використовуючи карти Visa / Mastercard. Сервіс iPay.ua має вищий рівень безпеки платежів в інтернеті: сертифікований відповідно до міжнародного стандарту PCI DSS. Деталі - на сайті iPay.ua.

Команда iPay.ua – це професіонали з багаторічним досвідом роботи в галузі технічного захисту інформації та боротьби з шахрайськими операціями в інтернеті. Ми постійно вдосконалюємо методи захисту даних і запобігання незаконних транзакцій, враховуючи досвід як власний, так і міжнародних платіжних систем.
З метою безпеки ваших карткових даних iPay.ua не зберігає СVV-коди банківських карток і ні за яких умов не передає дані банківських карток третім особам.