Головна > Новини > Зустріч «За життя !»

Зустріч «За життя !»

 

 

Враховуючи сумну статистику загиблих на дорогах України велосипедистів та дітей Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже в цьому році почав ініціювати та проводити підготовку до масштабної акції, що пройде в жовтні 2013 під назвою «Я бачу і мене бачать» та «Права велосипедиста».

 

 

 

 

27 листопада  відбулась зустріч керівників Фонду «Серце до серця» з активним представником громадської організації «Асоціація велосипедистів Києва» Антоном Вакуленком.

 Асоціація велосипедистів Києва, громадська організація, яка займається розвитком велосипедної інфраструктури, захистом прав велосипедистів та популяризацією велотранспорту в Києві та Україні,  також активно намагається вирішити питання безпеки на дорогах.  Антон Вакуленко замовив на подарунок київським велосипедистам 1000 світловідбивачів для руху на велосипеді  в темну пору доби, які будуть передані київським активістам на зборах Асоціації.

Між керівництвом Фонду та Асоціацією було  досягнуто домовленості про взаємодопомогу та глобальну співпрацю по всій території України між активними велосипедистами, що допомагатимуть у проведені акції «Я бачу і мене бачать» в регіонах, а також  у проведенні акції «Права велосипедиста» (отримання перших водійських прав на вело для дітей з попереднім екзаменом) .

Акція «Права велосипедиста» - «KARTA ROVEROVA» - вже 30  років проводиться у польських школах  і Фонд залучатиме усіх небайдужих українців до цього велику проекту.

Попередньо відбулася зустріч керівництва Фонду з представниками МВС України, на якій було досягнуто домовленості про підтримку та сприяння Міністерством у проведенні та розвитку даних акцій.

 

Дмитро Струк