Головна > Новини > Звітуємо!

Звітуємо!

Друзі, по при всі складнощі, нам вдалося провести IX Всеукраїнську благодійну акцію "Серце до серця" та підсумувати результати!

Завдяки Вашим добрим серцям, ми не зупиняємось, і не зважаючи ні на що, разом рухаємося далі і досягаємо висот!

Волонтери доклали величезних зусиль, і цьогоріч зібрали 2 746 228, 35 гривень.

Євгенія Баранська, голова правління ВБФ «Серце до серця»: «Цього року волонтерам було надзвичайно складно збирати кошти. Напружена ситуація в країні зумовила проведення проектів з надання допомоги постраждалим та із забезпечення української армії. Порівняно з минулим роком ми зібрали значно менше. Скажу чесно, ми ставили собі за мету зібрати 5 млн гривень, але здобутком є те, що в складних умовах нам вдалося провести цю акцію.»

До п’ятірки областей, які зібрали найбільшу суму коштів, увійшли Вінницька, Волинська, Закарпатська, Сумська і Луганська. Остання, попри складні умови, зуміла зібрати велику суму коштів для діток, чим і продемонструвала прагнення до єдності України.

Як відомо, IX акція проходила під гаслом "Я хочу бачити життя" і спрямована на допомогу дітям з вадами зору. Від так, на зібрані кошти буде закуплено медичне обладнання в офтальмологічні відділення обласних дитячих лікарень України.

 Сергій Риков, головний офтальмолог МОЗ України: «Дітям в областях України зможуть вчасно виявляти хвороби та почати їх успішне лікування. Особливу увагу буде приділено медичному обладнанню для вирішення проблем косоокості у малюків.»

Щира вдячність всім, хто приєднується до благодійних ініціатив "Серце до серця" та сприяє розвитку справжньої благодійності в Україні!