Головна > Області > Чернівецька область > Новини > Підведено підсумки в благодійній акції «Почуй світ!» в Чернівцях

Підведено підсумки в благодійній акції «Почуй світ!» в Чернівцях


23 травня 2013 регіональний координатор Смандич Віталій (лікар-інтерн Буковинського державного медичного університету) Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця» в Чернівецькій області підвів підсумки акції на Буковині.
Захід відбувся під час засідання Студентського Парламенту Буковини в приміщенні Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини».

«Ми це зробили, ми провели акцію. Акція завершена, кошти підраховані і відправлені на банківський рахунок. Зараз проводиться уточнення щодо перерахунків коштів. Хотів би подякувати кожному з вас та кожному, хто долучився до збору коштів під час проведення акції» - зазначив Віталій.

Нагадаємо, що в період із 7 по 28 квітня 2013 року в Чернівецькій області пройшла восьма щорічна Всеукраїнська благодійна акція допомоги дітям з вадами слуху «Серце до Серця», під гаслом «Почуй світ!» .


Щодо суми зібраних коштів, то цьогоріч вдалося зібрати більше 80 тис. грн.. Підрахунок триває і в найближчий час буде опублікований в ЗМІ. Зібрана сума в 2012 році становила близько 45 тис. грн., 2011 році – близько 25 тис. грн.

Недоліки та хороші задуми, ідеї, котрі були реалізовані підчас акції, озвучила заступник регіонального координатора Рибарчук Анна – студентка Буковинського державного медичного університету.


Наприкінці найактивніших волонтерів та координаторів від ВНЗ було відзначено подяками.
Отож, вручення подяк та підрахунок зібраних коштів триває.