Разом творимо добро!

Разом творимо добро!
Про благодійні справи учнів та педагогічного колективу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 102 Інгулецького району Дніпропетровської області знають в Україні. Вони неодноразово ставали переможцями Всеукраїнських конкурсів благодійних соціальних проектів.
Благодійних акцій на допомогу важко хворим дітям, воїнам АТО, стареньким ветеранам на рахунку волонтерів школи багато, вони співпрацюють з Міжнародним Благодійним Фондом «Сильні духом», Всеукраїнською громадською організацією «Назустріч мрії», Всеукраїнським Благодійним фондом «Серце до серця», Криворізькою громадською організацією «Сприяння Збройним Силам України та Національної Гвардії України» та іншими.
Коли учні школи дізнались про благодійну акцію «Серце до серця», яку започаткував у квітні 2016 року Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», рішення шкільного парламенту було однозначним: прийняти активну участь! Був розроблений чіткий план проведення акції, до якої долучились педагоги школи і батьки учнів.
15 квітня був проведений благодійний ярмарок з метою збору коштів для придбання медичного обладнання для новонароджених дітей у пологовому будинку м. Дніпропетровська, 18 квітня – флешмоб «Заради здоров’я дітей»,
19 квітня – благодійний концерт «Україна для нас. Ми для України».
Під час проведення благодійного ярмарку було зібрано 1700 гривень, 1000 з яких діти надіслали на рахунок Благодійного фонду «Серце до серця»(чеки прилагаются), інші кошти відправлені на лікування дітей онколікарні м. Києва на рахунок Благодійного фонду «Сильні духом».
Ми долучились до благодійного марафону! Творимо добро та милосердя разом!
Педагог-організатор КЗШ № 102, член Центру волонтерів Інгулецького 
району Лисякова Тамара Миколаївна.