Головна > Області > м. Кременчук > Акції > 30 березня о 15:00 у великій залі Кременчуцького міськвиконкому відбудеться робоча нарада щодо старту Х акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини»

30 березня о 15:00 у великій залі Кременчуцького міськвиконкому відбудеться робоча нарада щодо старту Х акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини»

30 березня о 15:00 у великій залі Кременчуцького міськвиконкому відбудеться робоча нарада щодо старту Х акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини». До участі у робочій нараді було запрошено представників всіх навчальних закладів міста, засобів масової інформації, комунальних закладів та закладів торгівлі.

Організаторами акції в місті Кременчуці є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сім`ї, дітей та молоді, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» за підтримки Представництва Фонду Народонаселення ООН в Україні та особистого сприяння першого заступника міського голови Віктора Васильовича Калашника.

Нагадаємо, що минулого року, об’єднавши зусилля всіх кременчужан, організаторам вдалося зібрати під час акції 120 тисяч 113 грн., які було витрачено на закупівлю медичне обладнання для лікування дітей з вадами зору.

Цього року Благодійна акція триватиме з 1 по 31 квітня і буде направлена на придбання реанімаційного обладнання для найменших кременчужан.

Щиро дякуємо всім засобам масової інформації, які активно підтримували нас минулого року та запрошуємо до співпраці цього річ!

Разом ми зможемо зробити так, аби кожен маленький кременчужанин, який приходить в цей світ, лишався з нами!