Головна > Області > Хмельницька область > Звіти > Почути світ завдяки благодійності. Підсумки 2014 року

Почути світ завдяки благодійності. Підсумки 2014 року

”Почути світ” – саме під таким гаслом 2 роки тому проходила акція Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”. На зібрані волонтерами кошти придбали необхідне медичне обладнання для новонароджених.

У 2013 році в рамках 8 акції “Серце до серця” в цілому по Україні було зібрано 4, 3 млн гривень. Акція дала змогу закупити медичне обладнання для діагностики та лікування слуху, який знаходиться у Хмельницькій міській лікарні. Ми попросили прокоментувати використання цього обладнання лікаря - сурдолога Хмельницької міської лікарні Людмилу Мусат.

“Загалом, цей апарат спрямований для обстеження звукової функції дітей, тобто для будь-яких дітей, які потребують обстеження: це діти з групи ризику (діти з малою масою тіла, недоношені діти, діти з спадковістю, а також діти, які мають скарги на поганий слух). Обладнання використовується без вікових обмежень. Прилад за рік гарно попрацював: обстежувалися всі дітки групи ризику: немовлята, які лежать у патології новонароджених, недоношених, тобто, можна сказати, що нове обладнання працює на повну потужність, і загалом ніяких проблем не було ні з технічним забезпеченням, ні з якістю обстеження,”―наголошує пані Людмила. Лікар також надзвичайно позитивно оцінює акцію Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”: “Якби не акція “Серце до Серця”, то, враховуючи стан з державним фінансуванням, цього апарату в нас би не було.”

Чергову, десяту, акцію під гаслом “Врятуй життя дитини” Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до Серця” провів у квітні 2015 року. Зібрані кошти буде витрачено на придбання медичного обладнання для дитячої реанімації.

Автори: Артур Верещинський, Анна Феринська, прес- клуб”Юний журналіст”