Головна > Області > Хмельницька область > Звіти > Людська доброта рятує життя. ВБФ «Серце до серця» підбиває підсумки 2015 року

Людська доброта рятує життя. ВБФ «Серце до серця» підбиває підсумки 2015 року

Людська доброта рятує життя. Так вважають у благодійному фонді «Серце до серця». Днями добротворці поділилися минулорічними успіхами. У рамках 10 ювілейної акції було зібрано більше 60-и тисяч гривень. На ці кошти закупили життєво необхідне медичне обладнання для дитячої реанімації. Тему продовжать наші журналісти.

Ось цей медичний виріб називають перфузором. У дитячій лікарні – це надзвичайно цінне обладнання. Саме воно дозволяє дозувати лікарські препарати.

Необхідність цього обладнання переоцінити важко. Адже без нього шансів на життя у дітей практично немає.

Таке життєво необхідне обладнання закупили волонтери благодійного фонду «Серце до серця». Минулого року у рамках 10 ювілейної акції вони зібрали більше двох мільйонів гривень. Зокрема, 62 тисячі на Хмельниччині. З кожним роком, кажуть волонтери, збирати допомогу все важче. Нині заробітні плати не дозволяють українцям відкрити гаманець. Попри це, гостро постало питання з псевдоволонтерами. Розпізнати активістів «Серце до серця» можна за декількома ознаками.

До того ж, на загальну картину впливає ситуація на сході країни. Наступна, 11 акція відбудеться з 1 по 24 квітня цього року.

Окрім матеріальної допомоги, кожен охочий може стати волонтером та подарувати дитині шанс на життя.

Джерело: TV7plus