Головна > Області > Львівська область > Новини > До почесних волонтерів акції «Серце до серця» долучилась відома співачка, Наталка Карпа

До почесних волонтерів акції «Серце до серця» долучилась відома співачка, Наталка Карпа

 

З 7 по 28 квітня у Львові й області триватиме VIII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Про це сьогодні, 19 березня, під час прес-конференції розповіли організатор та почесні волонтери благодійної акції «Серце до серця»

Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Дмитро Струк зазначив, що акція пройде під гаслом «Почуй світ»: «Метою акції є збір коштів для закупівлі медичного обладнання для людей з вадами слуху. Всеукраїнська акція «Серце до серця» проходитиме уже ввосьме. Загалом за семирічну діяльність фонду лікарням було передано медичне обладнання, загальна ринкова вартість якого –21 707 814,00 грн. Минулого року спільними зусиллями волонтерами зібрали загалом в Україні 3 960 302,42 грн., за які закупили та передали в безкоштовне користування 209 інсулінових помп дітям, хворим на цукровий діабет».

Він також зазначив: щороку Львівська область активно бере участь в акції. Зокрема, минулого року на Львівщині зібрали 215 439 грн., за які фонд закупив 13 інсулінових помп для дітей, хворих на цукровий діабет, у Львівській області.

За словами організаторів, до акцій у ролі почесних волонтерів щороку долучаються відомі особистості України: співаки, митці, дизайнери, політики, високопосадовці. Не стала винятком і Львівщина. Першим почесним волонтером акції «Серце до серця» стала відома співачка, заслужена артистка України Наталка Карпа.

 

«В Україні побутує такий ментальний принцип: «Моя хата скраю – нічого не знаю». Я, як соціально активна людина, хочу воювати з такою ментальністю. Немає чужих проблем. Немає чужих дітей. Немає чужих бід. Тому я та мої друзі з продюсерського центру Кarparation з радістю погодилися стати волонтерами благодійної акції. Обов’язково залучу до заходу й моїх друзів з мистецького цеху», – розповіла Наталка Карпа.

 

Співорганізатором акції «Серце до серця» на Львівщині стало управління сім`ї та молоді департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді ЛОДА. Начальник управління Богдан Хруставчук переконаний, що до акції долучиться чимало людей, адже Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» протягом багатьох років діяльності популяризує волонтерський рух в Україні та показує конкретні результати, тому і здобув довіру серед людей.

 

«На жаль, є така проблема, що в Україні працюють деякі недобросовісні благодійні організації та фонди, і люди бояться вкладати кошти в благодійність, адже їм не відома подальша доля цих грошей. Благодійний фонд «Серце до серця» – роками перевірена організація, тому управління сім`ї та молоді без вагань погодилося на співпрацю з цим фондом. Ми залучимо якомога більше волонтерів серед представників студентства, громадських організацій, активної молоді Львівщини та відомих особистостей нашого краю. Важливо, щоб молодь зрозуміла: волонтерство в рамках акції «Серце до серця» – це реальна допомога людям з вадами слуху, це добре діло на благо потребуючих верств населення», – зазначив Богдан Хруставчук.

 

Довідка. В Україні налічують близько 300 тисяч дітей і понад мільйон дорослих із порушенням слуху, які потребують слухопротезування. В тому числі з глухотою в Україні налічують 11 тисяч дітей і 100 тисяч дорослих.

Джерело Львівська газета