Головна > Області > Львівська область > Новини > Фінал акції "Серце до Серця 2012" у м.Львів

Фінал акції "Серце до Серця 2012" у м.Львів

 

 

   Яскраво пройшов  фінал акції "Серце до Серця"  6 травня 2012 р у м.Львові. Велика кількість волонтерів ходила по центральним частинам міста Львова і творила карнавал людських сердець. Кожен волонтер мав спеціальну виготовлену  пронумеровану скриньку, за благочинні внески які робили люди волонтери приклеювали сердечко наклейку з тієї сторони, де у людей серце. Таким чином показуючи, що ми від серця до серця передаємо повагу до тих діток які хворіють на цукровий діабет. Оскільки головною метою акції  є виховання  таких людських якостей як патріотизму, співчуття, безкорисливості, взаємодопомоги та взаємопідтримки у сучасної молоді.

    На фіналі акції збір коштів почався, ще зранку коли волонтери пішли на служби до церков. Після оголошення священиками проповіді, вони оголосили і про акцію «Серце до Серця» і про волонтерів які стояли біля церков. Тому по закінченню служби велика кількість парафіян  зробили  свої пожертви.

   Пізніше всі волонтери вийшли до центральної частини міста, більшість із ним були розміщенні біля великих скупчень людей на пл.Ринок, пр.Свободи, пр.Шевченка , а також у парку Б.Хмельницького. Заповненні скрині вони приносили у одне із відділень банку які відкриті були у цей день: вул. Гоородоцькій 82, пл.Ринок 19, пр.Шевченка 12. У присутності працівників банку та фонду гроші перераховувались на рахунок благодійної акції. Деякі волонтери на цьому не зупинялись, а брали нову скриньку і продовжували збір коштів. Тому що був оголошений конкурс для тих хто назбирає найбільшу суму коштів виграє безкоштовні квитки в аквапарк «Пляж». По завершенню  акції кожен отримував подяку від фонду, звіт зібраної суми коштів, а також смачні подарунки від компанії «Ярич». Хочеться відзначити тих людей які на фіналі зірвали джек пот, тобто назбирали найбільше :

  • Софія Канцедал- 2206 грн
  • Софія Дяків-2035 грн.
  • Хорошилова Світлана -1876 грн.

   Доброю нагодою стало те що під час фіналу, у місті проходило святкування дня міста Львова, і тому величезна кількість людей мала змогу долучитись до акції. За розповідями волонтерів, ми дізналися що до них підходило багато іноземців і кидали їхню національну валюту. Деяким волонтерам доводилось працювати і перекладачами пояснюючи іноземцям на англійській чи польській мові про акцію. До акція долучилась велика кількість поляків, тому що у Польщі вже існує  така фундація «Великий Оркестр Святкової Допомоги» за мотивами якої був створений  фонд «Серце до серця» в Україні. Поляки з усмішками на обличі не чекаючи пояснень волонтерів викрикували на польські «Wielka orkiestra ?wi?tecznej pomocy» і кидали пожертви до скриньки. Приємно що у наших сусідів, інакше ставлення до акції, про неї знає кожен і  вважає своїм обов’язком долучитись  і допомогти хворим дітям. . Нажаль в Україні ми тільки почали розвивати волонтерський рух, люди ще не настільки проінформовані і не настільки довіряють таким благочинним зборам коштів. Але ми на цьому не зупиняємось хочемо у наших громадян викликати почуття безкорисливості і довіри до таких акцій. Дякуємо всім хто долучився і допоміг у проведенні акції, разом ми творили карнавал людських сердець. Всі як волонтери так і люди що робили пожертви, були задоволенні тим що роблять добро для інших , отримали велику кількість приємних вражень і вже чекають наступної акції яка відбудеться аж через рік. Тому пам’ятаймо великі справи починаються з малого, і не важливо чи ви є організатором чи ви просто зробили маленьку пожертву головне, щоб це йшло від серця до серця.