звіт 2012

 

З метою утвердження та пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді, розвитку молодіжного та дитячого волонтерського руху в Україні за ініціативою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та підтримкою Міністерства охорони здоров’я України з 16 квітня по 6 травня 2012 року в містах та районах Миколаївської області пройшов обласний етап вже сьомої Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» щодо допомоги дітям, хворим на цукровий діабет.

В рамках проходження акції зусилля підприємств, організацій, громадськості та волонтерів були спрямовані на допомогу ендокринологічному відділенню миколаївської обласної дитячої лікарні, що здійснює лікування дітей, хворих на цукровий діабет. Під час проходження Акції на вулицях сіл, селищ, районів та міст Миколаївщини працювали волонтери, які із спеціально виготовленими скриньками здійснювали збір коштів для закупівлі медичного обладнання для допомоги дітям, хворим на цукровий діабет.

На зібрані кошти були придбані автоматизовані інсулінові помпи - це електромеханічні пристрої для підшкірного введення інсуліну в постійному режимі відповідно до потреб хворого. Вищезазначене медичне обладнання дозволить дитині забути про проблеми дитячого діабету, здійснюючи моніторинг стану цукру в крові і самостійно додає або зменшує кількість у ній інсуліну. Одна інсулінова помпа коштує від 19 до 50 тис. грн.

Активну участь у проведенні акції в Миколаївській області прийняли загальноосвітні навчальні заклади міст (обласного значення) та районів області, вищі навчальні заклади всіх рівнів акредитації та населення області.

Благодійна акція «Серце до серця» є некомерційним соціальним проектом.

Під час проведення акції 5 та 6 травня 2012 року в містах (обласного значення) і районах області, та 4 майданчиках міста Миколаєва ((ТРЦ «Магеллан» (проспект Героїв Сталінграду); Супермаркет «АТВ» (вул. Космонавтів); Супермаркет «Пятый Океан» (вул. Космонавтів); ТЦ «Магелан» (пр. Героїв Сталінграду) відбулись святкові благодійні концерти, фестивалі, ярмарки, спортивні змагання, конкурси малюнків, ігротеки тощо.

 

 

Обласний фінал акції відбувся 5 травня 2012 року в м. Миколаєві на вул. Радянській (Каштановий сквер) з 11.00 до 21.00 години за участю творчої молоді м. Миколаєва, молодіжних, дитячих та студентських творчих колективів Будинків творчості учнів районів м. Миколаєва, вищих навчальних закладів.

Крім того, на вул. Радянській діяли Спортивно - розважальний майданчик (за ініціативою Миколаївської міської молодіжної громадської організації «Альтер - Спорт» ) та Клуб Активного відпочинку «Адреналін».

В рамках фіналу обласної акції 4 та 5 травня 2012 року на базі Будинку творчості учнівської молоді м. Миколаєва відбувся регіональний конкурс молодих талантів «Зірка Року - 2012», а на базі Будинку культури «Молодіжний» (просп. Жовтневий) відбувся Фестиваль команд Ліги КВК «Волна», під час яких волонтери зі скриньками збирали кошти для допомоги дітям, хворим на цукровий діабет.

Орієнтовна кількість учасників акції в м. Миколаєві – понад 10 000 осіб, представників студентської та учнівської молоді, громадян та гостей міст та районів області.

У 2012 році у Миколаївській Області було зібрано волонтерами 151 715 грн. 56 коп., які повністю пішли на закупівлю медичного обладнання.