Головна > Області > Полтавська область > Фотогалерея > Фінальний концерт акції 2011

Фінальний концерт акції 2011

фото благодійного концерту на  Театральній площі у центрі Полтави

 

14-15 травня відбулася шоста Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Цього року зібрані кошти підуть для потреб дітей із цукровим діабетом.

Фонд «Серце до серця» заснований одним із полтавських підприємців. Гроші, зібрані під час акцій, йдуть на потреби дітей із різними хворобами. Так, у минулому році Полтава збирала кошти для неповнолітніх із вадами зору. Цього року  дітей із цукровим діабетом. Про це повідомила під час виступу регіональний представник, голова полтавського штабу «Серце до серця» Наталія Удовіченко. А начальник відділу у справах сім’ї та молоді ОДА Наталія Шкоденко закликала полтавців не залишатися осторонь проблеми дитячого здоров’я. Разом з організаторами на Театральній площі взялися за руки десятки полтавців, символізуючи собою небайдуже серце нашого міста.

Вчора і сьогодні благодійний фонд влаштував святкові концерти для полтавців та гостей міста. Серед виступаючих — творчі центри «Emily» та «Extasy», дитяча студія «Новий час», коронні гості концерту — танцювальний гурт «Велика різниця» з шоу «Україна має талант». Підтримали акцію «Серце до серця» автомобілісти та байкери Полтави, влаштувавши парад своєї техніки під відкритим небом. Майже всі транспортні засоби були обклеєні сердечками та іншою символікою фонду.