Головна > Області > Полтавська область > Фотогалерея > парад ретро-автомобілей 2012

парад ретро-автомобілей 2012

Виставка ретро-автомобілей у рамках фіналу акції "Серце до серця" Учасники прибули з усієї області і навіть один "трансформер" приїхав з м. Харків

 

У Полтаві перед театром імені Гоголя відбулася благодійна акція «Серце до серця», метою якої є допомогти дітям, хворим на цукровий діабет. До акції приєдналися члени автоклубу «Drive2 Полтава»: на вулиці Жовтневій вишукувалися спортивні, екзотичні (тюнінговані) та ретроавтомобілі. За словами керівника клубу Андрія Приходька, автомобілів та мотоциклів було більше від заявленого — до 100 одиниць. Один автомобіль прибув з Харкова, інші — з Полтави, Лубен, Кременчука та інших райцентрів обшласті.

Організатори виставки не сподівалися на те, що захід матиме аж таку фантастичну популярність — між рядами автомобілів було не проштовхнутися. За день ретро виставки   не одна тисяча людей змогла зробити фото на память!   Серед дівчат особливою популярністю користувалася саме харківська «Тойота» із відкидними дверцятами. Дехто всаджувався на мотоцикли. Серед фотосесій не забували і про головне — класти до скриньок пожертви для хворих дітей. Симпатичні волонтерки розповіли, що грошей назбирали вдосталь, бо жертвують люди охоче, у середньому — «десятку».