Головна > Області > Полтавська область > Фотогалерея > Виступ гурту "Скрябін" 2012

Виступ гурту "Скрябін" 2012

 

У рамках акції «Серце до Серця» у клубі “Villa Крокодила” відбувся благодійний концерт гурту «Скрябін».

Перед концертом Кузьма дав прес-конференцію та розповів про своє ставлення до благодійнитцва.

 

 

Гурт Скрябін вирішив допомогти дітям хворим на діабет і заспівав у клубі “Villa Крокодила”.

- У рамках акції «Серце до Серця» всі гроші зібрані з концерту підуть на купівлю інсулінових помп для дітей, хворих на цукровий діабет, - про це йшлося на прес-конференції перед концертом. Андрій Кузьменко близько години спілкувався з журналістами у своїй жартівливій манері: розповідав історії із життя, висловлював своє ставлення до благодійності, талант-шоу та шоу-бізнесу. По це читайте в інтерв’ю пізніше.

Концерт складався із пісень нового альбому «Радіо Любов», який вийшов у 2012 році та вже давно відомих хітів. Під час концерту ходили волонтери, та збирали кошти. Від чого у всіх з’являлися сердечки-наклейки, як знак того, що людина пожертвувала.

- Що для вас 1 гривня? Як загубите, жалкувати не будете? Так вкиньте її в скриньку на допомогу дітям. Вам вона вже нічого не змінить, - агітував вокаліст.

Гурт «Скрябін» не часто буває у Полтаві, про що зізнався із сцени. Чому, не пояснив. Але «Вілла» тріщала по швам від людей. Що доводить – концерт був дуже очікуваним у Полтаві. Публіка зібралась найрізноманітніша: підлітки, дорослі, веселі компанії, що прийшли поїсти. Але Кузьма швидко знайшов із усіма спільну мову. Неодноразово спускався із сцени поспівати разом із публікою, грався із нею в жартівливі ігри, правда дещо з пікантним змістом. Навіть дозволив собі закурити на сцені. Мабуть то було для антуражу у пісні «Маршрутка», від якої глядачі просто шаленіли. Кузьма «свій у доску пацан» ще й пива просив, але перепало йому вже після концерту. Таке братання із публікою звичайно зближує, деякі «міцні» вирази хоч і викликають «регіт» присутніх, та залишають дещо неприємний осад.

Але Андрій Кузьменко завжди відкритий і простий, за це його і люблять його фанати.

- Ви дуже крута публіка, ми не очікували такого прийому, - зізнався Кузьма зі сцени та підкреслив, що полтавці дуже обізнані у творчості «Скрябіна».

Після виступу гурт не відпускали без традиційного «на біс», хлопці виконали ще одну пісню і таки прорвали натовп, щоб вибратися. Потім, вже традиційно, Кузьма пообіцяв автограф-сесію:

- Дайте я обсохну, зміню футболку,- жартував він. – Чекайте мене на барі!

І таки спустився та роздав всім бажаючим автографи. Через неймовірну кількість фанів, Кузьмі довелося підписати чималу купу флаєрів та афіш.