Головна > Області > Полтавська область > Новини > Благодійна вистава!!!

Благодійна вистава!!!

16.04.2013 в МБК полтавці побачили постановки всесвітньо відомих творів “Маленький принц” Сент-Екзюпері, “Доктор Живаго” Пастернака та “Овод” Этель Ліліан Войнич у рамках благодійної акції «Серце до Серця», під час яких біля сцени і на вході стояли скриньки для пожертв, і кожному, хто зробив внесок давали наклейку у вигляді сердечка з емблемою благодійної акції.

Спектаклі представив театральний колектив масових видовищ “Полтавські балаболки” та молодіжний театр “Духовного”. Мета заходу - зібрати кошти, щоб допомогти вилікуватися дітям, які мають вади слуху.

По закінченню постановник даного дійства, актор, журналіст та церковнослужитель Тарас Духовний говорив про актуальність благодійності у цей час:

«Зараз піст і багато людей говорять чого не можна робити, чого не можна їсти, а я хотів би наголосити на тому, що потрібно робити: не даремно акція «Серце до серця» проходить під час Великого посту – це саме те, чим потрібно займатися у цей час, те, що є основою, покликанням посту – любов і співчуття одне до одного».

Тарас приймає участь у багатьох благодійних заходах і з власного досвіду знає, як чимось жертвувати. Він не тільки віддав сили на постановки спектаклів, а й зустрів свій День народження на сцені. Координатор щорічної благодійної акції “Серце до серця” на Полтавщині Наталія Удовиченко привітала іменинника з цим святом по завершенні заходу. До речі, з нею, як зазначив Тарас, вони теж познайомилися на благодійному заході після чого почали співпрацювати.
 

Нагадаємо, що благодійна акція «Серце до серця» стартувала 7 квітня і до кінця акції (28 квітня) ще відбудеться ряд різноманітних заходів. 

матеріали взяті з http://np.pl.ua/2013/04/poltavtsyam-rozdavaly-sertsya-pid-chas-blahodijnoho-spektaklyu/ Щиро вдячна любі журналісти!