Головна > Області > Рівненська область > Акції > Програма організації та проведення акції «Врятуй життя дитини» з метою закупівлі реанімаційного обладнання

Програма організації та проведення акції «Врятуй життя дитини» з метою закупівлі реанімаційного обладнання

Програма

організації та проведення Х Всеукраїнської акції «Серце до Серця»

 «Врятуй життя дитини» 

з метою закупівлі реанімаційного обладнання

1-30 квітня 2015 р.

 

І Організаційний етап

Утворення Організаційних комітетів

 

В обласних центрах, районах та містах України утворюються Організаційні комітети з проведення Х акції «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини» (далі - Акція) з метою закупівлі реанімаційного обладнання для надання невідкладної допомоги дітям , на чолі з Головою. Організаційні комітети утворюються, щоб діяти на благо Акції від свого імені, тому повністю відповідають за свої дії. Організаційні комітети організовують волонтерів, котрі безпосередньо займатимуться громадською роботою (організація масових заходів, конкурсів, змагань, вікторин, виставок, аукціонів тощо, суспільним збором коштів). До складу Організаційних комітетів входять представники структурних підрозділів освіти і науки; молоді та спорту; охорони здоров’я; культури; служб у справах дітей обласних та міських державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування; центрів позашкільної освіти, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, засобів масової інформації, громадських організацій, регіональних представників Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та інших зацікавлених організацій, підприємств та установ. Склад вищезазначених організаційних комітетів затверджується відповідними розпорядчими документами (розпорядження, спільні накази). Оперативне керівництво Акцією здійснює на державному рівні – Всеукраїнський організаційний комітет, на регіональних (обласних) рівнях – місцеві організаційні комітети під контролем регіональних представників. Під час проведення акції забезпечується інформаційна підтримка шляхом співпраці із засобами масової інформації.

 

Підбір партнерів та спонсорів

Оскільки, для організації збору та суміжних заходів необхідні кошти, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить активні пошуки спонсорів і партнерів для забезпечення усіх регіонів України поліграфічною продукцією та всім необхідним для проведення Акції. Місцеві організаційні комітети від свого імені також можуть звертатися до спонсорів та партнерів для більш якісної та ефективної організації Акції на місцях, також можуть бути залучені кошти місцевих бюджетів і кошти, що не заборонені чинним законодавством України.

Одним з найважливіших етапів є співпраця із засобами масової інформації. Національні та державні телерадіоканали широко висвітлюватимуть діяльність з проведення Акції, транслюватимуть перебіг Акції та суміжних заходів, а також слугуватимуть для оприлюднення результатів збору та подальших закупівель медичного обладнання. Головним банківським партнером є ПАТ «КРЕДОБАНК». Банківські працівники проводитимуть підрахунки, зібраних волонтерами коштів та перераховуватимуть їх на єдиний рахунок Акції. Така прозорість і відкритість сприятиме виникненню більшої довіри у населення.

 

Інформаційний супровід

Акція 2015 року проходитиме з 1 по 30  квітня, з фіналом проведення 25-26 квітня. Перед та протягом проведення Акції на загальноукраїнських, регіональних телерадіокомпаніях транслюватиметься рекламний ролик Акції. Головна мета – донести до населення інформацію про суспільний збір коштів та заохочення взяти участь в Акції. Також, інформація про день Акції буде присутня на  плакатах Акції, в друкованих виданнях по всій Україні та в інтернет - просторі. У рекламних роликах та на друкованій продукції будуть наявні логотипи спонсорів та партнерів.

 

ІІ  Акція – «Врятуй життя дитини»

Механізм збирання коштів

У визначений термін проведення Акції – з 1 по 30 квітня 2015 року працюватимуть волонтери під час різноманітних заходів, що проходять у закритих приміщеннях або на спеціально відведеній території. Кожен з них матиме на собі бедж - ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»; індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з таким як на скриньці (урна для збору коштів), до якої від перехожих збиратиме гроші даний волонтер. Волонтери матимуть також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме кошти до скриньки, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру.

Також, акція має відбутися в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах у період з 1 по 30 квітня 2015 року. В цих закладах повинні бути встановлені скриньки, визначені відповідальні особи за їх зберігання. Акція у навчальних закладах відбуватиметься з широким залученням учнівської та студентської молоді, педагогів, викладачів, батьків тощо та може супроводжуватися проведенням різноманітних масових заходів – концертів, аукціонів, виставок, змагань тощо. Також в ці дні Акція може відбуватися на підприємствах, організаціях та установах різних форм власності.

 

Концерт та інші масові заходи

У дні фіналу акції – 25-26 квітня 2015 року в районах, містах областей України, обласних центрах України, місті Києві мають відбутися святкові концерти за участю дитячих і молодіжних творчих колективів, артисти на них виступатимуть безкоштовно, щоб показати свою підтримку Акції. Концерт – це своєрідна подяка для кожного, хто тим чи іншим чином приєднався до  благодійного збору коштів задля допомоги дітям. Акція 2015 проводиться під гаслом «Врятуй життя дитини», тому крім концерту протягом дня відбуватимуться, також, інші розважальні заходи, як, наприклад, аукціони, на котрих можна буде придбати ґаджети Фонду, конкурси, змагання, марафони та паради, що сприятимуть святковій атмосфері проведення Акції.

 

Заохочення діяльності волонтерів Акції

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» України щорічно з метою заохочення діяльності волонтерів та розширенню їх світогляду  організовує у січні та липні-серпні поїздки найкращих волонтерів та організаторів Акції до країн Європи, зокрема Польщі, Німеччини, Угорщини, Австрії, Чехії, Угорщини, Словаччини.

 

ІІІ Розрахунок Акції

Підрахунок зібраних коштів

У дні проведення фіналу Акції в кожному обласному центрі буде спеціально відчинено відділення банку, до якого волонтери приноситимуть заповнені коштами скриньки.

Це виглядатиме таким чином: принісши скриньку, волонтер даватиме її на огляд (перевірка цілісності скриньки) спеціальній комісії, котра буде представлена членами регіонального Організаційного комітету, банківськими працівниками. Після цього, в присутності даного волонтера, працівник банку відкриє скриньку, перерахує наявні в ній кошти і видає чек волонтеру.

Проведення акції у навчальних закладах (школи, вузи, позашкільні заклади), на підприємствах і установах має закінчитися 30 квітня 2015 року. Всі кошти мають бути перераховані на єдиний рахунок акції через відділення ПАТ “Кредобанк” або іншого банку.

Фінал акції відбуватиметься  25-26 квітня 2015 року у всіх районах і містах України, під час якого численні волонтери збиратимуть на вулицях України кошти. До кінця дня 30 квітня 2015 року всі кошти мають бути перераховані на єдиний рахунок Акції. Через інші банки – не пізніше 18:00 год. 30 квітня  2015 року.

Усі зібрані в дні Акції кошти будуть перераховані на єдиний банківський рахунок акції у ПАТ «Кредобанк» і загальна сума буде оприлюднена у ЗМІ.

 

Контроль зібраних коштів

Контроль над зібраними коштами здійснюватиметься скликаною Наглядовою Радою, а також відповідними органами державної влади. Певний контроль також може здійснювати кожен бажаючий. На інтернет-сторінці Фонду (www.sercedoserca.com.ua) буде поданий список найкращих волонтерів по номерах, напроти котрих будуть відповідні, зібрані ними, суми. Тобто, волонтери і їхні знайомі матимуть змогу безпосередньо перевірити правильність звіту Фонду. Також буде подана загальна сума і роз’яснення як вона витрачається для закупівлі спеціального медобладнання.

 

IV Медичне обладнання – дитячим лікувальним закладам

Закупівля та передача медичного обладнання

Закупівля медичного обладнання здійснюватиметься за принципом співвідношення ціна/якість. Лікарська Рада Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», до складу якої входитимуть провідні спеціалісти в галузі реаніматології, оберуть найкращі пропозиції щодо закупівлі медичного обладнання для надання швидкої медичної допомоги. Медичне обладнання  передаватиметься у дитячі лікарні в областях України у порядку, визначеному Лікарською Радою.

 

Контроль за медичним обладнанням

За обладнанням, придбаним Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця», здійснюватиметься різновекторний контроль з боку Фонду, Наглядової Ради та нерегламентований безпосередній контроль громадян, діти яких обслуговуватимуться на зазначеному медичному обладнанні обов’язково БЕЗКОШТОВНО! В цьому допомагатиме офіційна інтернет - сторінка Фонду (www.sercedoserca.com.ua), де в реєстрі можна буде знайти вичерпну інформацію щодо кожної одиниці медичного обладнання, закупленої Фондом, тобто місце розташування, ціни тощо. На кожному обладнанні, що передано у користування до лікарні має бути наліплено символ акції – червоне сердечко з написом «Серце до серця».

 

Рахунок для благодійних внесків:

Р/р 2600501306399 в ПАТ «Кредобанк»,

МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок для __________ назва області (міста)».