Головна > Області > Рівненська область > Новини > Фінальний концерт акції «Серце до серця» У Рівному - ВІДМІНЯЄТЬСЯ

Фінальний концерт акції «Серце до серця» У Рівному - ВІДМІНЯЄТЬСЯ

Фінальний концерт благодійної акції "Серце до серця", що був запланований на 3 травня в парку Т. Шевченка на літній сцені відміняється в знак жалоби за тими, хто загинув у Одесі. 
 
Віталій Примак, голова штабу “Cерце до серця» у Рівненській області: «Мав бути концерт в завершення благодійної акції по збору коштів в опомогу діткам з вадами зору. Сьогодні не до концертів. Ми закликаємо пам’янути тих людей, які загинули. Трауром і просто згадками. Давайте бути толерантними до тих людей, які відвойовують і зараз, можна сказати, захищають честь нашої держави. Тому ми в знак жалоби відміняємо фінальний концерт. Висловлюємо співчуття єдиним серцем, яке об'єднує організаторів акції, партнерів та волонтерів Рівного».
 
Нагадуємо, що з 7 квітня в Україні проходить щорічна благодійна акція «Серце до серця». Фонд діє в Україні 9-й рік і за час своєї роботи встиг допомогти сотням діток. Цього року акція проходить під гаслом «Я хочу бачити життя» і присвячена допомозі дітям з вадами зору. Фонд у м. Рівне має на меті зібрати 100 тисяч гривень для допомоги дітям з  вадами зору, благодійні внески збирають більше 300 волонтерів. А також  школи та вищі навчальні заклади.
 
Партнерами та організаторами акції стали : "Молодь-Діє", Кредо банк, Авто люкс , Люкс оптика, UNIQA, ГО Тато клуб, за підтримки Управління сім’ї та молоді, а також Рівненського міськвиконкому.