Головна > Області > Рівненська область > Новини > Фінальний концерт акції у Рівному

Фінальний концерт акції у Рівному

3 травня в парку ТШевченка на літній сцені о 12.00 розпочнеться фінальний концерт благодійної акції "Серце до серця", яка цьогоріч проходить під гаслом «Я хочу бачити життя» і присвячена допомозі дітям з вадами зору.

Фінал акції і концерт відбудеться за участю всіма улублених колективів містатаких як:мистецьке об’єднання «Едельвейс»гурт Флаєрвокальний дует «Лісова пісня»ансамбль сучасної естрадної пісні "МЕРИДІАН"та інші.

Паралельно концерту буде діяти дитячий майданчик на якому дітки малюватимуть,гратимуться розповідатимуть віршіНа всіх гостей чекають розвагигарний настрій та кращі артисти міста!

Прийди в парк та отримай свою порцію позитиву і гарного настроюдолучившися до фіналу всеукраїнської благодійної акції!

Всіх рівнян та гостей міста запрошуємо на фініш цьогорічної акції у РівномуЯкщо Ви підтримуєте ідею фондутоді Ми чекаємо на Вас, - говорить заступник координатора Рівненського штабу Віталія Іллюк.

З квітня в Україні проходить щорічна благодійна акція «Серце до серця»Фонд діє в Україні 9-й рік і за час своєї роботи встиг допомогти сотням дітокЦього року фонд у мРівне має на меті зібрати 100 тисяч гривень для допомоги дітям з  вадами зорублагодійні внески збирають більше 300 волонтерівА також  школи та вищі навчальні заклади.

Партнерами та організаторами акції стали : "Молодь-Діє"Кредо банкАвто люкс Люкс оптика, UNIQA, ГО "Тато клуб", за підтримки Управління сім’ї та молодіа також Рівненського міськвиконкому.