ЗВІТ 2012 РІК

Шановні благодійники!

 

Всеукраїнський благодійний фонд „Серце до серця” за підтримки центральних та місцевих органів влади, громадських організацій, політичних партій, митців, підприємців та волонтерів з 1 до 15 травня 2011 року проводив VІ щорічну Всеукраїнську благодійну акцію „Серце до серця” допомоги дітям, хворим на діабет.

Акція супроводжувалась участю волонтерів для збору коштів під час масових заходів, благодійним аукціоном творів мистецтва, розміщенням скриньок для внесків у медичних та торгівельних закладах, освітніх установах. Кошти перераховували трудові колективами лікувально-профілактичних і освітніх закладів, облдержадміністрації, райдерж-адміністрацій та міськвиконкомів, обласних установ та організацій тощо.

За результатами проведення благодійної акції в області було зібрано 51 007, 50 грн., За ці кошти було придбано та передано сучасне медичне обладнання.

 

Висловлюємо щиру вдячність за участь КОЖНОГО у VІ щорічній Всеукраїнській благодійній акції „Серце до серця” допомоги дітям хворим на діабет та просимо довести дану інформацію до її учасників.