Головна > Області > Тернопільська область > Новини > У Тернополі пройшла прес-конференція щодо підготовки та проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

У Тернополі пройшла прес-конференція щодо підготовки та проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

13 березня 2013 року у Тернополі пройшла прес-конференція з приводу підготовки та проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», на якій були присутні Президент фонду Дмитро Струк, начальник управління у справах сімї та молоді обласної державної адміністрації Наталія Найчук, лідери молодіжних громадських організацій та органів студентського самоврядування.

З 7 по 28 квітня 2013 року, вже восьмий рік поспіль в області пройде Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Почуй світ!» і буде присвячена збору коштів для закупівлі медичного обладнання та слухових апаратів дітям з вадами слуху.

В Тернопільській області налічується 347 дітей, які потребують слухопротезування, а для своєчасного виявлення втрати слуху необхідно забезпечити апаратами для ехоскринінгу всі пологові будинки та відділення, а ЛОР-відділення потребують імпедансоментрів, аудіометрів та апаратури для об’єктивної аудіометрії. Дітей з порушенням слуху слід своєчасно забезпечити слуховими апаратами, а при глухоті – кохлеарними імплантами.

На зібрані кошти для Тернопільської області планується закупити 1 апарат для ехоскринінгу на пологовий будинок або пологове відділення, забезпечити обласну дитячу лікарню 1 клінічним аудіометром та 1 імпедансометром. При достатній кількості коштів зможемо закупити ще деяку кількість слухових апаратів для дітей із вадами слуху.

Цьогоріч до акції планується залучити 1000 волонтерів – учнів шкіл, студентів, членів молодіжних та дитячих громадських організацій. Участь в акції можуть взяти усі охочі. Волонтери матимуть спеціальні бейджі, а скриньки, до яких збиратимуться кошти, мають захисні елементи та символіку благодійного фонду «Серце до серця».

У кожному районі області буде створено штаби акції та загони волонтерів.

У м. Тернополі штаби акції діятимуть на базі обласного молодіжного методичного центру (вул. Іван Франка 12, каб.14), обласного осередку ВМГО "Молода Просвіта" (вул.Й.Сліпого, 3, каб.3) та дитячо-юнацького пластового центру (вул.Федьковича, 11).

Кращі волонтери акції влітку зможуть взяти участь у сплаві річкою Дністер та відвідати інші цікаві місця в Україні та за кордоном.

В нашій області акцію організовує управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації спільно з Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця».

За результатами акції 2012 року закуплено і передано дітям області 6 інсулінових помп Medtronic Paradigm 712 (виробництва США) та витратні матеріали до них загальною вартістю 107 566,23 грн. За два роки проведення акції для дітей, хворих на цукровий діабет вдалося зібрати 253 тисячі гривень і закупити 11 інсулінових помп.

Всього за 7 років проведення акції в області зібрано 563 644,71 грн.

Акція є не лише черговою можливістю зробити добру справу, але й дозволяє чудово провести час, отримати позитивні враження від спілкування та незабутніх подорожей.

Про бажання стати волонтером повідомляйте за тел. 0976115988 Арсен Ляхоцький (координатор акції в Тернополі) та в соц. мережах:

http://www.facebook.com/groups/315399015190726/

 

http://vk.com/event49561845