Головна > Області > Вінницька область > Новини > Підсумки акції 2013 на Вінниччині!

Підсумки акції 2013 на Вінниччині!

Четвертий рік поспіль Вінницька область займає першу сходинку серед регіонів України за кількістю зібраних коштів у рамках благодійної акції «Серце до серця». Минулого року зібрана волонтерами сума становила 724 тисячі 255 гривень 42 копійки.


- Це майже на 90 тисяч гривень більше, ніж у попередньому році. Найбільше зібрано грошей у Гайсинському, Крижопільському та місті Могилів-Подільський. Сума коштів, зібраних в області, становить шосту частину від загальної суми коштів, зібраних в Україні. Як результат - пологовим відділенням Вінниччини передадуть 3 апарати для ранньої діагностики вад слуху, а 125 маленьких вінничан отримають слухові апарати - розповіла Любов Спірідонова.
У свою чергу головний лікар Вінницької обласної клінічної лікарні Тетяна Антонець зауважила, що переоцінити допомогу Всеукраїнської акції – не можливо. Адже на Вінниччині мешкає 331 дитина з інвалідністю по втраті слуху, 168 з них потребують слухопротезування, 40 пацієнтів – терміново.- Загалом у 2013 році в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» в Україні було зібрано понад 4 мільйони гривень, - зазначив голова наглядової ради ВБФ «Серце до серця» Єжи Конік. Всього ж, за 8-річний період проведення акції волонтерами було зібрано більше двадцяти з половиною мільйонів гривень.

Медичне обладнання:

- Портативний прилад для отоакустичної емісіі Oto Read – 2 шт.;
- Імпедансний аудіометр для об'єктивного дослідження слуху АТ235 – 1 шт.;
- Eлектрокоагулятор високочастотний – 1 шт.;
- Сучасна дитяча отоларінгоскопічна Камера – 1 шт.;
- Ендоскоп дитячий, оптика прямого бачення. 0, 30,70 діам. 4.мм – 3 шт.;
- Ендоскоп дитячий, оптика прямого бачення. 0,30,70 діам. 2.7 мм – 3 шт.;
- Ендоскоп дитячий, оптика прямого бачення. довж. 8 см – 1 шт.;
- Освітлювач портативний для діджитал камери – 1 шт.;- Мікроскоп операційний YZ20P5 – 1 шт.