Головна > Області > Вінницька область > Новини > Прес-конферекнція про старт акції 2014 "Я хочу бачити життя!"

Прес-конферекнція про старт акції 2014 "Я хочу бачити життя!"

    10 квітня у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбулося засідання робочої групи з проведення у Вінницькій області ІХ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» з метою збору коштів для допомоги дітям із вадами зору – «Я хочу бачити життя!».

    Учасниками обговорення стали начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Олена Стоялова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, що причетні до проведення акції на Вінниччині, а також регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Тетяна Дрончак. За словами Олени Стоялової, 7 квітня в області стартувала ІХ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Її організаторами виступає Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця». Акція ставить за мету суспільний збір коштів та придбання медичного обладнання для надання допомоги хворим дітям. Щороку призначення акції змінюється. Так, цьогорічна акція пройде під гаслом – «Я хочу бачити життя!», присвячена допомозі дітям із вадами зору.

   - У попередні роки наша область лідирувала в Україні за сумою коштів, які було зібрано під час акції. Ми будемо докладати усіх зусиль для того, щоб утримати першість та допомогти якомога більшій кількості маленьких вінничан, - наголосила Олена Стоялова. Зазначимо, у 2011 році було зібрано коштів на суму 530 тис. 430грн. 39 коп. (1-ше місце), у 2012 році – 663 тис. 315грн. 03 коп. (1-ше місце) та у 2013 році – 724 тис. 255 грн. 42 коп. (1-ше місце). На кошти, зібрані вінничанами, придбано медичне обладнання для неонатального центру, офтальмоскоп та проектор знаків, відеокомп’ютерний комплекс «Амбліокор» для обласної дитячої клінічної лікарні, а також апарат вимірювання рівня глікемії у крові для обласного клінічного ендокринологічного диспансеру.

    У свою чергу начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Лариса Бевза додала, що протягом 2011-2012 років було закуплено 52 інсулінові помпи, які передані в користування дітям, хворим на цукровий діабет. За результатами акції 2013 року, в область передаються два апарати для ранньої діагностики вад слуху для пологових відділень області, а 125 дітей з вадами слуху отримають слухові апарати.

    Як зазначила Олена Стоялова, цьогоріч акція триватиме до 27 квітня. У цей період вона проходитиме на підприємствах, в організаціях, установах та закладах області із широким залученням громадськості, студентської молоді, педагогів, викладачів, батьків. У дні проведення Акції на вулицях сіл, селищ, міст області працюватимуть волонтери.

   - Кожен волонтер матиме скриньку з номером, захищеним печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Волонтери на знак подяки наклеюватимуть усім, хто кидатиме гроші до скриньок, наклейки-сердечка, - зазначила регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Тетяна Дрончак.

   Фінальні заходи акції у районах і містах області заплановано на 26 квітня 2014 року. В області будуть проводитися різноманітні масові заходи – концерти за участю дитячих і молодіжних творчих колективів, майстер-класи, виставки творчих робіт, аукціони та змагання. Всі зібрані кошти будуть перераховані на єдиний рахунок Акції 27 квітня 2014 року.

   Банківські реквізити для благодійних внесків: Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227 Найменування платежу: «Благодійний внесок на придбання медичного обладнання Вінницькій області від ________________________________». Загальну суму зібраних коштів буде оприлюднено у засобах масової інформації.