Головна > Області > Вінницька область > Новини > Розподіл слухових апаратів у Вінницькій області

Розподіл слухових апаратів у Вінницькій області

                                                                Барський район      
6 5 інв   Ц. Д. Тарасюк Артем  2008 Баський р-н. с.Войнашівка Двобічна СНП 5 ст. 2СА(BV -18) ,бл кошти 12           но   Max SP
7 5   Чорний Дмитро 2008 Баський р-н. с.Маньківці Двобічна СНП 5 ст.   но   Max SP
17 3 інв генет. Пальонко Женя  2005 Баський р-н. с.Міжлісся Двобічна СНП 3 ст.   ЗОШ   Quantum 6 HP 
19 3   Тичук Марія    Баський р-н. с.Каришків Двобічна СНП 3 ст.   ЗОШ   Quantum 6 HP 
22 2   Єроменко Богдан  2002 Баський р-н. с.Міжлісся Двобічна СНП 2-3 ст.   ЗОШ   Quantum 6 HP 
                                                                  Бершадський    район
1 5 інв Дробинчук Іван 2003 Бершадський р-н. м.Бершадь Двобічна СНП 5 ст. СА(В32)бк04 К.І. Київ   Max SPМ
13 3 чк Нетребчук  2002 Бершадський р-н. Бершадь Двобічна СНП 3  ст   ЗОШ   Quantum 6 HP 
                                              Вінниця поліклініка №1
4 5 інв Золотухін Олександр 1996 Вінниця Литвиненко 32/28 Двобічна СНП 5 ст. СА(Фенікс 303)бк06 СШ№28    знятий 11.03 14р. Max SP 
5 5 інв Савчук Тамара 1997 Вінниця О.Кошевого 34а Двобічна СНП 5 ст. СА(В32)бк08     Max SP 
10 5 інв Золотухін Рома   2009 Вінниця Литвиненко 32/28 Двобічна СНП 5 ст.   СШ№28      Max SP 
15 4 іннв Оленич Софія  2005 Вінниця Коньєва 6/11    Двобічна СНП  4-5ст. СА(Oticon Hit P)вк13р. ЗОШ   Max SPМ 
16 4 інв Хоморецький Саша    2004 Вінниця пр.Червоний 25   Двобічна СНП  4ст. 2СА(Win112)бкЛОР (Akia) 10р.вк ЗОШ   Quantum 6 HP 
17 4 інв Рудченко Вероніка 2002 Вінниця Пирогова 226 Двобічна СНП 3- 4ст. СА(Senso Vita 19)вк07 ЗОШ   Quantum 6 HP 
20 4 інв Фурманюк Женя  2005 Вінниця 1-го травня 8/12 Двобічна СНП  3-4ст. 2СА  Bernafon Brite 502 ЗОШ   Quantum 6 HP 
25 4 інв Кочерган Ілля 1999 Вінниця Ющенка 1674 Двобічна СНП  3-4ст. 2СА Widex  CIC вк  ЗОШ   Quantum 6 HP
27 4 інв Мончак Нестор  2013 Вінниця Литвиненка 222 Двобічна СНП 4 ст. 2СА(Oticon)вк 13р но   Quantum 6 HP
                                                Вінниця поліклініка №2 (ЦПМСД №5-6)      
1 5 інв Ліщук Роман 2009 Вінниця Баженова 18/9 Двобічна СНП 5 ст.   CШ№28 ц пмсд№6 Max SP
12 5 інв невр. Ярмолюк Марія 2006 Вінниця Короленка33/169 Двобічна СНП 5 ст. не викор. ЗОШ ц пмсд№5 Max SP
17 5 інв Бондаренко Надя 2009 Вінниця Островського 62/120  Двобічна СНП 5 ст. 2СА(Fleh-19) вк09  СШ№28    ц пмсд№5 Max SP
18 5 інв Гилюк Ангеліна 2011 Вінниця Енгельса 76 Однобічна СНП 5   но ц пмсд№ Max SP
20 5 інв Мірошниченко Микита 2010 Вінниця Гонти 43803 Однобічна СНП 5   но ц пмсд№ Max SP
22 4 інв Свічколап Настя 2009 Вінниця Київська 122/27 Двобічна СНП 4-5 ст. СА(Oticon Hit P)вк12р. СШ№28    ц пмсд№6 Max SPM
37 4 інв Сурікова Люда 1996 Вінниця Примакова 66 Двобічна СНП4- 5 ст. СА(В-1)бк02(В11)бк07 СШ№28    ц пмсд№5 Max SPM
                                                          Вінницький район      
13 4 інв Мамичев Коля 2010 Вінницький р-н с.Стрижавка Двобічна СНП 4 ст. СА(Hit Bte P) вк12  но   Quantum 6 HP 
17 4 інв Патик Максим 2000 Вінницький р-н с Стрижавка Двобічна СНП 4 ст. (Pisma 2 PRO вк 07р.) СШ №28   Quantum 6 HP 
21 4 інв Шимонюк Ілля 2001 Вінницький р-н В.Крушлинці Двобічна СНП 3-4 ст.   ЗОШ   Quantum 6 HP 
                                            Вінниця поліклініка№3
15 5 інв Волуйко Аріна 2012 Вінниця Юності 22135 Двобічна СНП 5 ст.   но   Max SP
17 4 інв Клименко Софія 2003 Вінниця Стельмаха 5331 Двобічна СНП 4-5 ст. 2СА(Simens Artis)вк06р ЗОШ   Max SPМ
21 4 інв Буданевич Коля          2005 Вінниця Квятека 267    Двобічна СНП  4 ст. слухова нейропатія 2СА(Widex) вкбл.к11р Спец шк.розум   Quantum 6 HP
30 4 інв Лівінська Яна 2012 Вінниця Пирогова 340 Двобічна СНП 4-5 ст. 2СА(Oticon Chily SP 5) вк 12р. но   Max SPМ
                                              Гайсинський район          
5 5 інв Бакіло Вікторія 2010 м.ГайсинГайсинський  р-н Двобічна СНП 5 глухота    но Max SP   
8 5   Белінська Яна 2012 Гайсинський  р-нм.Гайсин Двобічна СНП 5 глухота  не має  но Max SP   
12 4 інв генет. Білецький  Костя 1999 Гайсинський  р-н м.Гайсин Двобічна приглухуватість змішаного генезу 3-4ст.  (В2) кр 06р. ЗОШ Quantum 6 HP   
14 4 ст інв Мамчур Анжеліка 2008 Гайсинський  р-н м.Гайсин Двобічна СНП 4 ст. немає но Quantum 6 HP   
18 2   Драчук Андрій 2001 Гайсинський  р-н с.Грузьке Двобічна СНП 2 ст не має  ЗОШ Quantum 6 HP   
                                          Жмеринський     район
2 5   Полтавченко Вілета 2010 Жмеринський р-н. м.Жмеренка Двобічна СНП 5 ст.   но   Max SP
3 5 інв Савчук Сергій 1996 Жмеринський р-н. смт.Браїлів Двобічна СНП 5 ст. СА(L-32Е)бк02 ЗОШ   Max SP
7 5 інв нх Олійник Варвара 2012 Жмеринський р-н. смт.Браїлів Двобічна СНП 5 ст.   но   Max SP 
8 4 інв Кульбачук Коля 1998 Жмеринський р-н. с.Демидівка Двобічна СНП 3-5ст. СА(L–32E 03р) СШ №28   Max SPМ 
9 4 інв Світлоока Віка 2000 Жмеринський р-н. м.Жмеринка Двобічна СНП 3-5ст. СА(В11бк04) ЗОШ   Quantum 6 HP 
10 4 інв Трачук Діма 2005 Жмеринський р-н. м.Жмеринка  Двобічна СНП 3 ст СА(Win 112)бк ЛОР 08  СШ №28   Quantum 6 HP 
14 4 інв Овчарук Анжеліка 2008 Жмеринський р-н. м.Жмеринка Двобічна СНП 4 ст   но   Quantum 6 HP 
16 3 інв Левчук Світлана 2009 Жмеринський р-н. с.Рижовка Двобічна СНП 3 ст.   но   Quantum 6 HP 
21 3   Маціборко Анна 2010 Жмеринський р-н. с.Олексіївка Двобічна СНП 3 -4ст   но   Quantum 6 HP 
                                      Іллінецький район
2 5 інв Пугач  Каріна 2007 Іллінецький р-н.  смт Дашів Двобічна СНП 5ст.   с.Кисляк   Max SP 
3 5   Щербина Наталія  2006 Іллінецький р-н.  с Слободище Двобічна СНП 5ст.   ЗОШ   Max SP 
5 4   Заінчуковський Коля  1997 Іллінецький р-н.  с.Р.Хутір Двобічна СНП 3-4ст.   ЗОШ   Quantum 6 HP
                                        Калинівський район
2 5 інв Левчук Юра 2001 Калинівський р-н. с.Радівка Двобічна СНП 5  ст. СА(AF-120)вл.к05р  м.Київ   Max SPM
5 4 інв Ференець Дарья        2011 Калинівський р-н. с.Писарівка  Двобічна СНП 4-5  ст.   но   Max SPM
6 4 інв Столяр Коля  1999 Калинівський р-н. с.Мончинці    Двобічна СНП 2-5  ст. Digitrim 12P вк12р ЗОШ   Max SP 
8 3   Маркитанюк Дмитро  1997 Калинівський р-н. с.Корделівка Двобічна СНП 3-4  ст.   ЗОШ   Quantum 6 HP
                                       Козятинський район
1 5 інв Омельчук Вадим 1999 Козятинський р-н. с.Вернигородок Двобічна СНП 5  ст. СА(В32)бк07 СШ№28      Max SP
7 5   Ковальський Ростік   2010 Козятинський р-н. с.Коритовата  Двобічна СНП 5  ст.   с.Кисляк   Max SP
8 5   Ковальська Сніжана  2005 Козятинський р-н. с.Коритовата  Двобічна СНП 5  ст.   с.Кисляк   Max SP
10 5 інв Мельник Тарас 2012 Козятинський р-н. с Вернигородок Двобічна СНП 5  ст. СА*(Oticon Safari 600 вк)13р. но   Max SP
12 4 інв Сокальський Юра 2001 Козятинський р-н. м.Козятин Двобічна СНП 4-5  ст. СА(Інфініті про)вк05 ЗОШ   Max SPМ
14 4   Янченко Женя     1997 Козятинський р-н. с.Сокілець   Двобічна СНП 4  ст.   ЗОШ   Quantum 6 HP
22 3   Мартинюк Ілля 2005 Козятинський р-н. с.Гурівці                      Двобічна СНП 3  ст.   ЗОШ   Quantum 6 HP
                                          Крижопільський район
1 5 інв Попов Олег 2003  Крижопільський район с.В.Гребля  Двобічна СНП 5ст. СА(Флеш 19)вк09 СШ№28      Max SP 
2 5 інв Пірняк  Назар 1999  Крижопільський районс.Вільшанка Двобічна СНП 5ст. СА(В32)бк07  Піщанка     Max SP
3 4 інв Майданик Віка 2002  Крижопільський район Крижопіль Двобічна СНП 4ст. 2СА(Simens Pyre 700)вк11 ЗОШ   Quantum 6 HP 
4 3 інв Охота Руслан  1999  Крижопільський район с.Марянівка     Двобічна СНП 3-4ст. СА(В11)вк07  Піщанка     Quantum 6 HP 
                                              Липовецький район
4 4 інв Западинський Діма 1999 Липовецький р-н. с.Вахнівка Двобічна СНП 3-4ст. СА(Oticon Go Pro)бк .09р ЗОШ   Quantum 6 HP
5 4 інв Вовк Олег    2004 Липовецький р-н. смт.Турбів Двобічна СНП 4-5ст. 2СА(Simens)вк11   (Oticon Power)вк 13р. ЗОШ   Max SPМ
6 3   Остапчук Саша 1998 Липовецький р-н. с.Скидка Двобічна СНП 3ст.   ЗОШ   Quantum 6 HP
                                         Літинський район
1 5 інв Чугай Віка 2007  Літинський р-н. с.Радянське Двобічна СНП 5ст.   СШ№28      Max SPM
2 5 інв Чугай Аліна   2011 Літинський р-н. с.Радянське Двобічна СНП 5ст.   но   Max SPM
8 3   Кушнір Саша              2002 Літинський р-н. м.Літин Двобічна СНП 2-4ст.   с. Кисляк   Quantum 6 HP
                                         Могилів-Подільський
1 5 інв Рябчинський Нікіта 2010 Мог-Подільський р-н. м. Мог-Подільський Двобічна СНП 5  ст.   но   Max SP
2 5 інв Косован Інна 2001 Мог-Подільський р-н. с.Борщівці Двобічна СНП 5  ст. СА(В32)06(SV38)06 бкSV38)кр.09р. СШ№28      Max SP
13 4 інв Ламасова Даша   2005 Мог-Подільський р-н. м. Мог-Подільський Двобічна СНП 4  ст. СА(Simens) 07р вк      СШ№28      Quantum 6 HP
14 4 інв Коченов Микита   2000 Мог-Подільський р-н. м. Мог-Подільський Двобічна СНП 3-5 ст. СА(В11)бк08  с.Кисляк   Quantum 6 HP
22 3   Пахненко Богдан 2007 Мог-Подільський р-н. м. Мог-Подільський Двобічна СНП 3-4 ст.   ЗОШ   Quantum 6 HP
25 2   Скутельник Ваня 2001 Мог-Подільський р-н. с.Гранова Двобічна СНП 2-3  ст.   ЗОШ   Quantum 6 HP
                                       Муровано куриловецький
1 5 інв Панчук Вадим 2001 Муровано-курилрвецький р-н.  с.Конищів Двобічна СНП 5ст. СА(В32 вл.к04)
           (В32)бк08 
СШ№28    Max SPМ   
3 4 інв псих Шандор Лілія 1998 Муровано-курилрвецький р-н. с.Галайківці Двобічна СНП 3-5 ст. СА(В1)вк07 СШ-Нова Ушиця   Quantum 6 HP  
9 3   Баяк Ліза  1999 Муровано-курилрвецький р-н. с Немерче Двобічна СНП 3-4ст.   ЗОШ Quantum 6 HP  
                                       Немирівський район      
№ п/п Ступінь  Інвалідність Прізвище, Ім'я, побатькові Рік народження Адреса Діагноз Слухопротезні засоби Навчальний Заклад Лікувальний заклад Апарат по акції
6 4 інв Бондарець Віка 1996 Немирівський р-н. м.Немирів Двобічна СНП  4-5ст. СА(В11)бк07(В12)бл.к09 СШ №28   Quantum 6 HP 
9 4 інв Шаркевич Іван   2000 Немирівський р-н. м.Немирів Двобічна СНП  4ст.   інтернат   Quantum 6 HP 
10 4 інв Цапордей Олександр 2002 Немирівський р-н. с.Воловодівка   Двобічна СНП 3- 4ст.   с.Кисляк   Quantum 6 HP 
13 4 інв Мельничук Матвій 2008 Немирівський р-н. с Райгород Двобічна СНП 3- 4ст. СА(Aydioservis Riva 2 P)вк13р но   Quantum 6 HP 
                                                Оратівський район
4 4 інв Обець Марія 1999 Оратівський район с Синарна Двобічна СНП 4 ст.   ЗОШ   2 Quantum  6 HP 
5 4 інв Райський Богдан 2011 Оратівський район с.Підвисоке Двобічна СНП 4-5ст. СА Oticon Get Р)вк.12р но   Max SPМ
                                               Піщанський район
9 5 інв Негар Тарас 1997 Піщанський р-н. с Болган Двобічна СНП 5  ст. СА(Infiniti pro SP)бк07 Піщанка   Max SP
13 5 інв Стасюк Каріна 2002 Піщанський р-н. с.Рудниця Двобічна СНП 5  ст. СА(Bernafon Opus) Піщанка   Max SP
20 4 інв Близнюк Настя 2000 Піщанський р-н. cРудниця Двобічна снп4 -5ст. СА(AF110)вк05 Піщанка   Max SPМ
                                                  Погребищенський район
1 5 інв Велика  Віка 1999 Погребищенський район с.Ліщинці Двобічна СНП 5ст. СА(В32)вк07
(В32)бкЛОРінст08
с.Кисляк   Max SP
2 5 інв Ференець Христина  2003 Погребищенський район с.Плисків  Двобічна СНП 5ст. СА(В11)вк08 Піщанка   Max SP
4 4 інв Данілов Женя  2002 Погребищенський район м. Погребище Двобічна СНП 3-4 ст. СА(Infiniti pro)бк08 ЗОШ   Quantum 6 HP 
                                                      Теплицький район
2 5 інв Волощук Віталій 2004 Теплицький район с.Степанівна Двобічна СНП 5ст. СА(В32)вк07 (Phonac Naida вк.08р. СШ№28      Max SP
5 4 інв Кравченко Юля 1997 Теплицький район с.В.Мочулка  Двобічна СНП 4 ст. 2СА(В1бк06)(В1вк06) ЗОШ   Quantum 6 HP
                                                    Тиврівський район      
6 3   Зайцева  Свєта 1998 Тиврівський р-н. смт Гнівань Двобічна СНП 3ст.   ЗОШ   Quantum 6 HP 
7 3   Космина Маша 1999 Тиврівський р-н. м.Гнівнь Двобічна СНП 2 -3ст.   ЗОШ   Quantum 6 HP 
8 3   Дудко Еліна 2004 Тиврівський р-н. м.Тиврів Двобічна СНП 2 -3ст.   ЗОШ   Quantum 6 HP 
9 3   Кулик Денис 2003 Тиврівський р-н. с Іскровка Двобічна СНП 3-4ст.   ЗОШ   Quantum 6 HP 
                                                      Томашпільський район
3 4 інв Баранюк Ліза 2008 Томашпільський р-н. с.Колоденка Двобічна СНП 4ст. Extrim вк.09р. Bravissimo-18  бк09р. СШ№28      Max SP
4 4 інв Рябинок Юлія 1997 Томашпільський р-н. с.Вапнярка Двобічна СНП 4ст. СА(Go Pro)бк08 СА(Bravissimo 8) бк12 Піщанка   Max SP
6 4 інв Лозінський Міша 1997 Томашпільський р-н. с.Яришівка  Двобічна СНП 4ст.   ЗОШ   Max SP
7 4 чк Весела Богдана 2003 Томашпільський р-н. с.Антопіль Двобічна СНП 4ст. 2СА(Simens Cic) вк10   ЗОШ   Max SР
                                                           Тростянецький район
1 5 інв ген Захарчевний Олег 1999 Тростянецький р-н.  м. Ладижин Двобічна СНП 5  ст. СА(AF120)вк06     с.Кисляк   Max SP
3 5 інв Ступак Ростислав 2007 Тростянецький р-н.  м. Ладижин Двобічна СНП 5  ст.   но   Max SP
4 4 інв Балабанов Руслан 2001 Тростянецький р-н.  с.Ободівка Двобічна СНП 4-5 ст. (Simens Artis SP) бк11 СШ№28      Max SPM
5 4 інв чк Провільський Андрій 2009 Тростянецький р-н.  м. Ладижин Двобічна СНП 3-4ст. СА Bernafone win102 но   Quantum 6 HP
8 4 інв Козоріз Артур 2007 Тростянецький р-н.  с.Ободівка Двобічна СНП 3-4ст. (Bravissimo-18) бк122САWidex flash вк09р. СШ№28      Quantum 6 HP
10 4   Балабанов Арсен   2012 Тростянецький р-н.  с.Оботівка Двобічна СНП 3ст.   но   Quantum 6 HP
                                                       Тульчинський район      
6 4 інв Руденко Аріна 2005 Тульчинський р-н.с Суворівське Двобічна СНП4- 5 ст. САWideх вк08р с.Кисляк   Max SP
8 4 чк Ушакова Яна 1998 Тульчинський р-н.с Одая Двобічна СНП 4 ст. СА(В2)вк072СА(Starky)бл.к12р ЗОШ   Quantum 6 HP 
                                                                     Хмільницький район      
3 5 інв Фиц Анастасія 2004 Хмільницький р-н. с Бутків Двобічна СНП 5 ст СА(В 1)бк.07р.СА(Simens Pure700 )вк.11р. ЗОШ   Max SP 
10 4 інв Ленчицька Яна 2003 Хмільницький р-н. м.Хмільник Двобічна СНП 4-5 ст СА(В32)кр06  СШ №28   Max SPМ
11 4 інв Бесараб Юра 2010 Хмільницький р-н. с.Лозова Двобічна СНП 4-5 ст   но   Max SPМ
12 3   Омельчук Таня 2005 Хмільницький р-н. с.Лозна Двобічна СНП 3  ст   ЗОШ   Quantum 6 HP 
13 3   Мачай Ярослав 2004 Хмільницький р-н. с.Сальниця Двобічна СНП 3 ст   ЗОШ   Quantum 6 HP 
                                                Чернівецький район
2 4 інв Ботиньова Саша 2005 м.Чернівці  Двобічна СНП 4 ст. 2СА(Triano) вк08р ЗОШ   Quantum 6 HP
5 2 інв ДЦП Ципцюра Назар 1996   Чернівецький район с.Моївка Двобічна СНП 2 -3ст. Kind бк 09р c.Кисляк   Quantum 6 HP
                                                   Чечельницький район
4 4 інв Пальчишин Богдан   2005 Чечельницький район с.Рогізка                     Двобічна СНП 3-4 ст. СА(Real-19)вк10    ЗОШ   Quantum 6 HP
5 4   Римський Андрій   1997 Чечельницький район с.Ольгопіль Двобічна СНП 3-4 ст.   ЗОШ   Quantum 6 HP
9 3 інв невр. Матвійчук Віталій 2001 Чечельницький район с.Ольгопіль Двобічна СНП 3-4 ст.   ЗОШ   Quantum 6 HP
                                                  Шаргородський район      
1 5 інв чк Малюта Макар 2009 Шаргородський р-н. с.Р.Лісові Двобічна СНП 5 ст 2СА(Simens) бк11,(Simens) бк 13р. СШ №28   Max SP 
4 5 інв Кулик Анна  2005 Шаргородський р-н.с.Клекотина Двобічна СНП 5 ст СА(Інфініті про СП)кр09 СШ №28   Max SP
5 5 інв Миколенко Маша 2009 Шаргородський р-н.с. Калинівка Двобічна СНП 5 ст СА(Unitron-360) вк12  но   Max SP
13 4   Вазонов Сергій 2002 Шаргородський р-н.с.Клекотина Двобічна СНП 4 ст   ЗОШ   Quantum 6 HP
                                              Ямпільський район      
3 4 інв Кольцова Софія          2001 Ямпільський р-н. м.Ямпіль  Двобічна СНП  4-5ст. СА(Win-112) вк12   ЗОШ   Max SPМ
6 4 інв Сидоренко Саша 2000 Ямпільський р-н. с Пороги Двобічна СНП 2-5 ст. СА(Go Pro)бкЛОР09  Інд. навч.   Quantum 6 HP 
7 4 інв Рудковський Ростік 1999 Ямпільський р-н. с.Северинівка Двобічна СНП  3-4ст. СА(В2) В11б.к04 ЗОШ   Quantum 6 HP