Головна > Області > Волинська область > Новини > У Луцьку – благодійний бал

У Луцьку – благодійний бал

У головному корпусі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася урочиста імпреза “З миром у серці”. Кошти, виручені на ярмарку та отримані від продажу квитків, підуть на закупку обладнання для дитячої лікарні та потреби волинських бійців.

«Основним напрямком є десята акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»,  через яку ми вирішили провести імпрезу, щоб допомогти  в  соціальних напрямках», –  розповів голова профкому студентів СНУВадим Курилюк.

Поряд з тим він відзначив, що у цьому році організатори заходу співпрацюють з ВОГО «Фундація розвитку громад». Активісти влаштували ярмарок під час була. Усі вилучені від заходу кошти розділять навпіл: половину витратять на реанімаційне обладнання для дитячої лікарні, а іншу половину  передадуть ВОГО «Фундація розвитку громади», які займаються забезпеченням бійців.

«Нас запросили долучитися до заходу. Основна мета ярмарку – зібрати кошти для бійців», – розповіла волонтер ВОГО «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук. За її словами, виручені кошти підуть на амуніцію та медичне забезпечення волинських бійців, які на початку травня поїдуть у зону бойових дій. Вироби, які продавали на ярмарку, надали волинські майстри.

«Квиток для студентів коштував 50 гривень, для всіх інших бажаючих завітати на імпрезу – 100 гривень», – додав регіональний представник організації «Серце до серця» Богдан Іщук. До початку заходу продали близько 200 квитків.

 

На підготовку до свята витратили майже місяць.

У програмі свята були майстер-класи з вальсу, фокстроту та латиноамериканських танців, хореографічні та вокальні номери, ярмарок, фотовиставка та фуршет, до приготування якого долучилися студенти.