Звіт за 2011 рік

 

Підсумки проведення у Волинській області

VI Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

 

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» відбулась вшосте і тривала з 1 до 15 травня 2011 р. Волинська область зайняла активну позицію в організації та проведенні зазначеної акції, в рамках якої були зібрані кошти, щоб придбати медичне обладнання призначене для лікування дітей хворих на цукровий діабет.

Скриньки благодійної допомоги були розміщенні у лікарнях, навчальних закладах, магазинах, кафе, ресторанах, супермаркетах міста та області.

Для збору коштів було задіяно близько 800 волонтерів з числа учнівської та студентської молоді. Зокрема в місті Луцьку їх налічувалося більше 400 осіб. Для волонтерів були проведені тренінги, а також кожному з них було роздано скриньку та ідентифікатор, закріплений печаткою Фонду. В день фіналу акції, волонтери збирали кошти у скриньки на вулицях, майданах, площах, в парках у багатьох населених пунктах області.

З 1 до 15 травня у районах та містах області були проведені різноманітні масові розважальні заходи, покликані зібрати кошти для дітей хворих на діабет, а саме: музичні концерти, молодіжні вечірки, кінопокази, літературні вечори, спортивні змагання.

Серед усіх районів та міст області акції була проведена найуспішніше в містах Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель, а також у Старовижівському районі.

З об’єктивних причин в місті Луцьку святкування фіналу акції було перенесено з 15 на 22 травня. В цей день у Луцькому замку відбувся святковий концерт за участі музичних, танцювальних, театральних гуртів та колективів. Зокрема, на сцені виступили такі гурти: «Подих сонця», «Sound of the rain», «Ріплей» та «Ювелір».

 

Результати проведення VI Акції «Серце до серця»:

  • У Волинській області - 125 тис. 900 грн. 77 коп.